Mousesports pozvaní do ROG Masters EMEA Finals

Byly oznámeny pozvánky do ROG Masters EMEA (Europe, Middle East, Africa) Finals. 8 týmů se v datech 12.-15. října sejde v německém městě Krefeld. V něm si to rozdají o dva sloty na ROG World Finals. Tam už se bude bojovat o krásných $250,000. A můžeme se radovat, protože se dočkáme další účasti mousesports. Myslíte, že bude mít oskar a spol. šanci se dostat do TOP2?

 

Pozvané týmy:

tymy

Největším konkurentem bude bezesporu team Gambit, který od Majoru udržuje velmi slušnou formu. Určitě bychom neměli podcenit ani evropský mix dignitas. Za ty, se vší pravděpodobností, nastoupí i bývalý myšák, španělský rifler loWel. Ten za dignitas pravidelně nastupuje v online zápasech.

1505078682.1414

Čeká mouz další úspěch? Foto: HLTV.org

2 postupující týmy se připojí k, zatím jedinému kvalifikovanému týmu na World Finals, TyLoo. Ti s přehledem vyhráli čínskou kvalifikaci. Další dva sloty má kvalifikace v regionu Asia Pacific a jeden slot bude mít tým z Ameriky.

 

 

 

 

 

 

 

 

odstavec1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.