Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

Mousesports pozvaní do ROG Masters EMEA Finals

Byly oznámeny pozvánky do ROG Masters EMEA (Europe, Middle East, Africa) Finals. 8 týmů se v datech 12.-15. října sejde v německém městě Krefeld. V něm si to rozdají o dva sloty na ROG World Finals. Tam už se bude bojovat o krásných $250,000. A můžeme se radovat, protože se dočkáme další účasti mousesports. Myslíte, že bude mít oskar a spol. šanci se dostat do TOP2?

 

Pozvané týmy:

tymy

Největším konkurentem bude bezesporu team Gambit, který od Majoru udržuje velmi slušnou formu. Určitě bychom neměli podcenit ani evropský mix dignitas. Za ty, se vší pravděpodobností, nastoupí i bývalý myšák, španělský rifler loWel. Ten za dignitas pravidelně nastupuje v online zápasech.

1505078682.1414

Čeká mouz další úspěch? Foto: HLTV.org

2 postupující týmy se připojí k, zatím jedinému kvalifikovanému týmu na World Finals, TyLoo. Ti s přehledem vyhráli čínskou kvalifikaci. Další dva sloty má kvalifikace v regionu Asia Pacific a jeden slot bude mít tým z Ameriky.

 

 

 

 

 

 

 

 

odstavec1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.