Přestupové tornádo se nezadržitelně blíží

Po PGL Majoru 2017 hodně týmu nezadržitelně plánuje změny v sestavě. Někde dobrovolně, někde zase tak moc ne. A bude to pěkně vostrý.

Asi největší přestupová show se bude konat kolem Titánů z 4608Na'Vi. Po odchodu UAZeuse šlo všechno pěkně do kytek. Obrovská palebná síla nesklízela ovoce a ztráta statusu Legend na PGL Majoru byl poslední hřebíček do jejich svítivě žluté rakve.

1500296463.0053 GuardiaN: "Suka, tak asi ho kickneme, že?"

4608Na'Vi určitě opustí RUSeized. Tady asi není moc co řešit. Jeho výkony šly dolu ještě než začal dělat IGL. Kde bude jeho nový domov? Podle dalších přestupů se pro něj něco určitě najde ;) Další vlaštovka co odletí z ukrajinského hnízda bude podle všeho slovenská superstar SKGuardiaN!!! Ten sice po problémech s rukou dlouho strádal, ale na ESL Cologne A PGL Majoru měl dobré statistiky, a přestože má kouli na noze a musí plnit manželské povinnosti, mohl by se ještě dostat do úplného TOPu jako kdysi. A kam by měl zamířit? 6667FaZe! A vlastně proč ne? FIAlluho myšlenkové pochody a nestabilní výkony 6667FaZe brzdí. 0:3 na PGL Majoru nemůžeme hodit jen na jeho triko, nejhorší nebyl. Ale faktem je, že na hraní v TOP1 týmu světa prostě nemá. A 6667FaZe, bohužel pro něj, nemají nižší cíle.

1498389040.0673 Rain: "Kluci potřebujeme prostě lepšího snipera, ten vpravo je úplně křivej"

4608Na'Vi tak potřebují minimálně dobrého IGL. Proto jednají s HR o vykoupení UAANGE1a ze smlouvy. Právě tento veterán by měl dát flamiemu a spol. řád. K týmu se pravděpodobně připojí i teprve 18-ti letý ruský supertalent RUelectronic. Kdo jste sledoval 5988FlipSid3 na Majoru, víte proč.

1499017303.4072STYKO: "Mouz prosíím, už konečně kickněte Denise, prosííím"

Přestupová lavina asi strhne i dalšího slovenského hráče - SKSTYKA. Spolu se FIsuNnym z 5395PENTA Sports by měli přestoupit do mousesports místo španělského talentu ESLoWela a hejtovaného DEdenise. Po Majoru bychom se opravdu nemohli divit. Oba dva občas způsobovali krvácení očí. Uvidíme jak se hráči a organizace poperou se smlouvama. Například STYKO má smlouvu minimálně do konce roku 2018!

1500636559.9286olofmeister: "Papa fnatic, cu never"

Změny by s mohly dotknout i švédského powerhousu SEfnatic. The problem, FRk1o bude dost možná nahrazen SEolofmeisterem! Nejlepší hráč světa z roku 2015 už prý dostal od FaZe nabídku. Na odchodu by mohl být i SEDennis. Zdá se vám tohle už hodně trhlý? Tak si vzpomeňte na vzájemný trade fnatic <-> GODSENT.

 

 

 

 

odstavec3

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.