Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

Příchází další změny v CS:GO hratelnosti: pistolky + aimpunch

Včerejší noční update, který proběhl zatím na Beta CS:GO klientovi nám přinesl řadu změn, které jsou pokračováním v celkové změně jednotlivých pistolek. V minulém měsíci doznaly změn pistolky Five-Seven a Tec9 a jak to vypadá tak by se k nim měl rychle připojit Glock a P250. Změny proběhly zatím v betě, ale jako vždy očekáváme, že přijde tento nebo příští týden update a my si budeme moct vyzkoušet nové změny už naostro v matchmakingu :).

Glock se dočká svých změn po řádce let, kdy na něj vývojáři ani nesáhli a mělo by se u něj zvýšit základní poškození (damage), lepší přesnost při rapidním střílení a přesnost se zlepší i u střílení v pohybu. Na druhou stranu se nám ale zhorší poškození způsobené na větší vzdálenosti, takže pokud nemáte v plánu trefit hlavu, tak nejspíš nemá cenu ani střílet a spíš bude lepší se přiblížit na menší vzdálenost. Celkově tedy tento update nahrává nejvíc pokud Glock využijete v soubojích na menší vzdálenost.

Pryč budou ty časy kdy jste dali na blízko hlavu z m4 za 96 a člověk s P250 vám vrátil jedničku za 100. Nejlevnější pistolce bylo zmenšeno poškození proti obrněným cílům (vesta,helma). Dalším zhoršením této zbraně je menší přesnost při střílení v pohybu. Co jí však ale bylo zlepšeno je základní poškození a dokonce i poškození na větší vzdálenost má být mnohem vyšší, jen bohužel proti hráčům s vestou a helmou bude ten damage o poznání nižší.

Třetí velkou změnou se stal AimPunch , což je efekt který nastane když vás střelba zasáhne do torza nebo hlavy, tak vám vyskočí crosshair nahoru. Nejvíc je to znát pokud nejste vybaven vestou a právě tento aimpunch bez vesty dozná změny. Valve se po dlouhé době rozhodlo k redukci tohoto efektu, takže hráči bez vesty budou teď mnohem nebezpečnější a aimpunch by se tak mohl dát lépe kontrolovat. 

Celkový přehled změn v Beta updatu:

[GAMEPLAY]

 • Značně zredukovaný aimpunch u hráčů bez vesty.


aimpunchgif

 • Glock:
  • Zvýšeno základní poškození
  • Sníženo poškození na větší vzdálenosti
  • Trošku vylepšená přesnost při rychlém (rapidním) střílení
  • Nepatrně vylepšená přesnost střílení v pohybu

Výsledek obrázku pro glock

 

 • P250:  
  • Zvýšeno základní poškození
  • Snížená penetrace armorem
  • Zvýšené poškození na větší vzdálenosti
  • Snížená přesnost střílení v pohybu

  Výsledek obrázku pro p250

 

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.