Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

PUBG Global Invitational - Miramar & Erangel

V červenci se mohou fanoušci PUBG těšit na PUBG Global Invitational. PGI se bude konat v Berlíně, konkrétně v Mercedes-Benz aréně. Turnaj se uskuteční od 25. července do 29. července. Bude se jednat o první velký turnaj organizovaný PUBG Corp. 

berlinegidenyol-1024x382

Na tomto turnaji bude prize pool 2 miliony dolarů, který se rozdělí na dvě půlky. FFP (First Person Perspective) se dočká 1 milionu, stejně tak i TPP (Third Person Perspective). Nejdůležitější zprávou je však to, že se turnaj bude hrát na obou mapách, tedy na Miramaru a Erangelu. Dodáme, že na turnaji se utká 20 týmů. Týmy se kvalifikují pomocí kvalifikace, které budou probíhat v Severní Americe, Evropě a v Asii. Kvalifikace odstartují na začátku července.

Zdroj: fragbite.com

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.