Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

PUBG PC UPDATE #9

Do PUBG přichází update #9. Nový update se zaměřil především na Spectate mód.

Hráči mají nyní možnost po úmrtí kliknout ve hře na tlačítko Watch, které zapne Spectate mód hráče, který vás zabil. Pokud zemřete v modré nebo červené zóně, budete moci sledovat hráče, který se nachází nejblíže. To však není vše. Pokud zemře i hráč, kterého jste sledovali, Spectate mód se přepne na hráče, který zabil vašeho vraha. V Duo nebo Squad bude Spectate mód k dispozici, teprve až zemřou všichni členové vašeho týmu. V tomto módu bude samozřejmě možnost reportovat hráče.

cc78af1901f366e3fbfa25d78b7e256b7900867a

Změnou prošel i herní voice chat, který je ve výchozím stavu nastaven na Team Only. Dále se vývojáři zaměřili na opravu bugů, také byla opravena Death Cam a opravou také prošly osy otáčení modelů v menu Customization.

Zdroj: steamcommunity.com

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.