V boji proti cheaterům !

 

Pro PUBG vyšla další aktualizace, která je zaměřena především na cheatery a stabilitu hry.

Už se vám určitě stalo, že jste si zapnuli hru, dopadli na Sosnovku a dostali jste instantní kill od někoho, koho jste ani pořádně neviděli a to samé dostali i vaši spoluhráči. Wow, buď je to talent mezi talenty, a nebo dotyčný používá něco, co není úplně podle pravidel. Vývojáři jedné z nejoblíbenějších her nedávno implementovali do hry tlačítko pro přehrání z ,,death camery‘‘, a teď přichází další krok!


Od nové aktualizace mohou hráči reportovat cheatery přímo z replayů. Dosud bylo možné nahlásit pouze hráče, který vás zabil. Avšak nyní jde reportovat i hráče, který vás přímo nezabil.

 ,,V tuto chvíli bylo zabanováno přes 1,5 milionu cheaterů''


Trestání podvodníků tímto způsobem by mělo být ještě daleko snazší, uvidíme, jak se osvědčí v praxi.

Do hry se s nejnovějším updatem chystají dvě nové krabice. První z nich je zdarma, pro druhou však potřebujete klíč. Jmenují se Desperado a Biker. Můžou vám tedy padnout jedna ze čtyř krabic, původní Wanderer a Survivor ve hře zůstávají. Šance na získání nových dvou je vyšší (40 % každá), staré krabice budou vzácnější (10 % každá).

PUBG CRATE_1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.