Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

Rekapitulace prvního dne IEM Oakland

První část skupinové fáze v Oaklandu nám skončila dneska v sedm hodin ráno a celkem se odehrálo šestnáct zápasů BO1.

Dvě skupiny po šesti týmech a systém každý s každým, vyústili v neuvěřitelnou nálož Counter-Striku, která se včera s minimálními pauzami odehrávala na dvou ESL streamech.

Den začal skupinou A, kde si nip NiP Gaming zajistili výhru v prvním zápase proti oslabeným 6665 Astralis, kteří museli nastoupit do zápasu s koučem Danny 'zonic' Sørensenem namísto Nicolai 'device' Reedtze, který kvůli nemoci vycestoval z Dánska se zpožděním. Zatímco se hrál tento zápas, tak na druhém kanále probíhal souboj mezi 6137 SK GamingEnVyUs EnVyUs, který na svojí stranu zvrátili Brazilci až v druhém prodloužení. Vývoj skupiny A se nesl v duchu očekávaných výsledků až na tým 6665 Astralis, který se potýkal s obtížemi. Dánové tentokrát už s polo-nemocným devicem dostali ve svém druhém zápase nečekaný výprask od 5752 Cloud9 a na konci dne se mohli radovat pouze z jedné výhry. Na konci dne jsou to 6137 SK Gaming, kteří stojí v čele skupiny A, nicméně ne všichni hráli stejný počet zápasů.

Skupina A:
 SK Gaming (3 zápasy- 8 bodů)
 Cloud9 (2 zápasy- 6 bodů)
 Envyus (3 zápasy- 4 body)
 NiP Gaming (2 zápasy- 3 body)
 Astralis (3 zápasy- 3 body)
 The MongolZ (3 zápasy- 0 bodů)

 

Skupina B začala zápasem mezi týmy 5995 G2 Esports6667 FaZe Clan, ve které se Frantíci probudili, když už skóre tabulky ukazovalo 6:0 a svůj osud se jim zvrátit nepodařilo, když prohráli tím nejtěsnějším výsledkem na mapě Overpass. Zatímco 6667 FaZe Clan pokračoval se svojí dominancí a ničil tým OpTic_Gaming OpTiC Gaming, Liquid Team Liquid nás napínal až do samotného konce, když v prodloužení dokázal porazit tým Renegades Renegades. Toto však Australany neodradilo a všechny v dalším zápase překvapili, když dokázali porazit 5995 G2 Esports. Toto se jim bohužel v jejich posledním zápase nepodařilo replikovat a proti favorizovaným 6667 FaZe prohráli těsně 13:16. 6651 Gambit, po úvodní prohře proti OpTic_Gaming OpTiC, uzavřeli celý hrací den dalšími prohrami, ale tentokrát obě v prodloužení a to proti 5995 G2Liquid Liquid.

Group B:
 Faze Clan (3 zápasy- 9 bodů)
 Team Liquid (2 zápasy- 4 body)
 Renegades (3 zápasy- 4 body)
 Optic Gaming (2 zápasy- 3 body)
 G2 Esports (3 zápasy- 2 body)
 Gambit Esports (3 zápasy- 2 body)

 

Dneska večer bude samozřejmě celá skupinová akce pokračovat a na jejím konci bychom se měli dozvědět, kdo postoupí a kdo bude nucen o víkendu celé dění sledovat, pouze ze židlí, v Oracle Aréně.

 

 

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.