ROG Academy zná všech 5 hráčů!

Je to tu! Nebudeme to moc zdržovat. Lineup ROG Academy týmu je na fotce níže (zleva): Shad, nykr, BRUCLON, VojTTaS, tMs1k.

IMG_20170826_190251

Celá pětice skvěle! Při rozhodování mělo vliv všechno, jak mimo-CSkové aktivity, tak aim challenge, smoky, callovaní, přístup ke hře, komunikace, týmová práce, hypování a vůbec mnoho dalších aspektů. Porota to neměla vůbec, ale vůbec jednoduché. Dospělo to dokonce do fáze, ve které jsme čekali, že mohou být rozepře mezi hráči. Nicméně rozepře, které velmi eskalovaly, byly spíše mezi porotci. Zejména, když došlo na finálový výběr "vyvolené" pětky.

Do sestavy se bohužel nevešli: ANSONE, Koudy, pr0meth, stinx a lifeR-. Všem zmíněným mockrát děkujeme za účast a jejich vlastní přínos pro tuto akci. Jejich projev jak ve hře, tak mimo ní byl skvělý. O to víc nás mrzí, že se do ROG Academy týmu nevešli, ale předem jsme všichni věděli, že tým 10-ti hráčů mít nelze. 

Další velké díky patří DeeThanovi, bladeovi a Pepikovi. Pracovat s nimi byla zábava a doufáme, že jejich pomoc a vzájemná spolupráce nebyla tou poslední. 

Zpátky k nově vzniklému týmu. S kluky se uvidíme zase za dva týdny, kdy přivezou podepsané smlouvy a vyzvednou si vše, co konktrakt s Republic of Gamers skýtá, aby měli co nejlepší podmínky pro přípravu jak na online, tak na LAN turnaje.

 

 

 

 

odstavec1

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.