ROG hledá 5 ultimátních CS:GO hráčů, možná právě Tebe!

*** Všech 512 míst je pryč. Celkem se přihlásilo 592 týmu. Přednost měli v registraci rychlejší s kompletním infem(a správným STEAM ID atp.)

V pondělí 14.8. očekávejte další info včetně rozlosování týmu do pavouků (Ano budou celkem 4).

Pokud jste se přihlásili a víte, že nebudete hrát, napište nám prosím na academy.rog@gmail.com. Můžete tak uvolnit místo pro jiný tým. 

Seznam registrovaných týmu najdete tady: http://bit.ly/Seznam_Registrovanych

Pokud jste se našli, měli byste mít na mailu nejdůležitější info. Zkontrolujte spam a hromadné zprávy.

**PO OBROVSKÉM ZÁJMU ROZŠIŘUJEME NA 512 TÝMŮ.

V současné době zažádalo o registraci více jak 490 dvojic. Rozhodli jsme se kvalifikaci rozšířit na max 512 týmů. Vyčkejte na schvalovací mail. Pokud víte, že jste vyplnili špatně STEAM ID (Mělo by být ve formátu STEAM_0:1:23456789), nedělejte novou registraci, jen nám pošlete správné údaje na academy.rog@gmail.com)

512 týmů rozdělíme do čtyř bracketů po 128 týmech. Bohužel v takovém počtu budeme muset začít už ve středu 16.8. v 17:00.

Během pondělí zveřejníme rozlosované pavouky, takže uvidíte, kdy máte hrát.

* termín online kvalifikace - odehraje se 16.-18.8. (středa-pátek), start v 17:00

Chcete se jednou stát profesionálním hráčem CS:GO? Republic of Gamers přichází s unikátní možností, jak posunout vaší CS:GO kariéru na nový level. ROG podepíše smlouvu s pěti borcema, které bude po celý následující rok plně podporovat.

Mentorem ROG týmu je populární a vždy plný energie - DeeThane. Jako trenér Tě k lepším výkonům bude hecovat sám kapitán předního českého týmu eEriness - blade. Jako analytik se do toho opře zkušený Pepík. Nutno podotknout, že se všichni tři na tento projekt hodně těší.

Myslíš, že na to máš? Chceš být jeden z 5-ti hráčů, kteří budou reprezentovat ROG, přední značku s tím nejlepším vybavením pro hráče? Dál se dozvíš všechny kroky, které tě budou čekat.

 Vybraní finalisti stráví skvělý víkend ve vile (25.-27.8), kde si užijí spoustu zábavy, Laser Game, koupání v parádním bazénu, workshop s profesionálním vojákem, plno občerstvení, super grilovačku s DeeThanem a spol. a v neposlední řadě budou mít opravdu velkou šanci dostat se do ROG týmu. Stačí vzít jednoho kámoše a probojovat se z 2v2 online kvalifikace. Musíš se prokousat vyřazovací částí, jedna prohra znamená konec. A aby to byla pořádná zábava, rozdáte si to v retake módu! Dva týmy, které postoupí do finále, mají jistý postup do vily. Ale jen celkový vítěz vyhraje navíc hodnotné ceny v podobě herní myši ROG Gladius II a mechanické klávesnice ROG Cerberus MECH RGB.

Výběr zbylých hráčů bude mít na starost hvězdná porota (DeeThane, Blade, Pepík). Ta bude živě streamovat souboje TOP8 týmů a z nich následně 6 zbývajících hráčů, kteří finálovou čtveřici doplní, vybere. Nemusíte tedy vyhrát, ale určitě se musíte ukázat v tom nejlepším světle!

deethane-webblade-webpepik-web

                                                      DeeThane                                                                               blade                                                                  Pepik

                            Tvůj mentor, který Tě bude po celý čas doprovázet.      Zkušený leader, který se vám bude maximálně věnovat.      Jestli někdo opravdu rozumí taktice, tak je to Pepík.

 

Vás deset vyvolených bude, kromě spousty zábavy, samozřejmě čekat hodně hraní CS:GO. A pokud chcete uspět, budete muset hrát, jak nejlépe umíte. Tvrdá porota - DeeThane, blade a Pepík vybere 5 nejlepších z vás, kterým bude přímo v sídle společnosti ASUS, nabídnut roční kontrakt. Vás pět si rovnou zkusí zahrát na LANu showmatch proti kráskám z ROG.female, ale taky vás bude čekat malé překvapení.

 fbpage-cover

 

Kdy, kde a jak se kvalifikovat?

Registraci do kvalifikace budeme spouštět v pondělí 7.8. v 18:00 a bude otevřena do neděle 13.8. Pro další info sledujte http://www.facebook.com/RoGGamezone, kde zveřejníme kompletní info ohledně kvalifikačního turnaje.

Online kvalifikace se odehraje 16.-18.8. (středa-pátek).

16.8. kvalifikace odstartuje v 17:00 a bude se hrát cca do 23:00.

 Pokud se chceš zúčasnit, musíš splňovat následující: 

  • je Ti minimálně 15 let
  • v případě, že si Tě porota vybere, musíš mít 25.8.-27.8. čas na finále
  • mít chuť a čas na trénink s týmem
  • budeš reprezentativně vystupovat a nezkazíš žádnou zábavu 

 

Pokud vše splňuješ a CS:GO Tě baví, tak neváhej a přihlaš se. Budeme se těšit!

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.