Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

ROG MASTERS WORLD FINALS

V hlavním městě Malajsie, Kuala Lumpur, se od brzkého rána koná světové finále ROG Masters. Z Evropy, Ameriky, Číny a Pacifické Asie postoupilo celkem 6 týmu, které bojují o slušnou částku $250.000. Nás hlavně zajímaly Evropské týmy mousesports a Gambit. Bohužel mouz se z důvodu velké vytíženosti na poslední chvíli z turnaje odhlásili a jejich místo zaplnil ruský tým Vega Squadron. Bohužel turnaj není pro Evropu moc zajímavý a vlastně na ní ani cíleny. Za vše mluví finále naplánované na cca 3. hodinu ráno!

CSGO (Kopírovat)

První hrací den nejlépe zvládli favoriti celého turnaje - Gambit a pro Česko poměrně neznámý tým - Greyhound, kterým první místo ve skupině zajistilo přímý postup do semifinále. O to si zahrají zbylé čtyři týmy v pátek brzo ráno.

 

Playoff pavouk

palyoff

 

Vyhrají Gambit celé ROG Masters nebo je překvapí například TyLoo s bondikem?

 

 

 

 

 

 

 

 

odstavec1

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.