Začíná kvalifikace na RoG Prima Cool Ligu #2 - hrát se bude o 100 000 kč

Po čtyřech měsících nám startuje už druhá sezóna jedné z nejprestižnějších lig Česko-Slovenské scény. První kvalifikační turnaj odstartuje již za týden v pondělí a další dvě kvalifikace pak následují vždy za týden v pondělí (7. a 14.8). Finalisté jednotlivých kvalifikací postoupí do druhé fáze a připojí se k dvěma pozvaným nejlepším týmům z minulé sezóny (eXtatus a eEriness dříve GRS). Výherce kvalifikací si navíc odnese 5000,- korun. Druhá fáze se odehraje švýcarským systémem, kdy se jednotlivé zápasy odehrají BO3, po skončení swiss části postoupí čtyři nejlepší týmy do playoff. To bude hráno systémem GSL. Na konci celé této cesty pak zbydou už jen dva nejlepší celky, které se 30. září poperou v grand finále na YouFestu.

Někomu se může zdát, že systém turnaje je trošku překombinovaný a od ligového formátu má celkem daleko. Určitě se nám líbí využití populárního švýcarského systému. Jen je škoda, že trošku ztrácí na kráse, když se bude hrát formátem BO3. Turnaj se odehraje na portále PlayZone.cz a zápasy bude možno zhlédnout na twitch kanále Prima COOL.

Jak se líbí nový systém druhé RoG Prima COOL ligy vám ? A koho chcete vidět ve finále ?

 

  • 1. místo: 40 000 Kč + 250 MČR bodů
  • 2. místo: 20 000 Kč + 200 MČR bodů
  • 3. místo: 15 000 Kč + 150 MČR bodů
  • 4. místo: 10 000 Kč + 100 MČR bodů
  • 5. až 8. místo: 50 MČR bodů + věcný balíček od partnerů soutěže plus vstup pro celý tým na YouFest zdarma

  • Bonus pro vítěze každé kvalifikace: 5 000 Kč

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.