Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

Rozlosování skupin V4

V4 Future Sports Festival se nám blíží, nyní proběhlo rozlosování skupin. Osm týmů je rozděleno do dvou skupin. Připomínáme, že turnaj s prize poolem 500 tisíc euro proběhne od 23. do 25. března v Budapešti.

Ve skupině A si spolu zahrají týmy FaZe, HellRaisers, GameAgents a Dark Tigers. Největšími favority jsou nepochybně FaZe a HellRaisers, ale určitě to nebudou mít jednoduché.

1515276060.6384

Ve skupině B je největším favoritem mousesports, který je ve skvělé formě. Pokud nebudou mít hráči mousesports opravdu velký výpadek, o druhé místo se budou muset poprat týmy Virtus.pro, eXtatus a VenatoreS.

Skupina A Skupina B
Europe FaZe Europe mousesports
Europe HellRaisers Poland Virtus.pro
Hungary GameAgents Slovakia eXtatus
Czech Republic Dark Tigers Poland VenatoreS

 

Nezapomeňte tedy 23. – 25. března, těšíme se.

Zdroj: HLTV

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.