Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

Šestý update do PUBG

Vývojáři vydali nový update do PUBG, který se zaměřuje především na optimalizaci hry a opravu několika chyb. Na dalších opravách a optimalizaci se bude samozřejmě nadále pracovat. Update přináší vylepšení matchmakingu, který hráčům s nízkým pingem zaručí vyšší prioritu při vyhledávání hry. Vývojáři také prozradili, že v průběhu příštího měsíce dojde ke zveřejnění velkých novinek a také můžeme očekávat zcela novou mapu.

Update se dále zaměřil na opravu plotů na mapě Miramar, které se kvůli snížení lagů nyní nedají prorazit. Dále neuvidíme postavy hráčů v letadle, ale počet letících uvidíme v levém dolním rohu obrazovky, i toto má zaručit větší výkon.

pubg-update-6

Úpravou prošel taktéž replay, kde půjdou reportovat záznamy pořízené maximálně před týdnem.

Poté byly opraveny některé bugy a další drobné chyby.

Těšme se tedy na březen, kdy se od vývojářů dozvíme jejich jistě skvělé plány.

Zdroj: Steamcommunity

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.