SK Gaming dohrají sezónu v šesti hráčích

Po triumfálním vítězství v Epicentru si 6137 SK Gaming připsali další veliký úspěch, ale od předchozí trofeje na ESL Cologne 2017 to už budou skoro tři měsíce. Na Majoru v Krakově vypadli hned ve čtvrtfinále a poslední Major před měsícem byl pro Brazilce katastrofou, když ani nepostoupili ze skupin do playoff. Nečekaně je ve skupině dvakrát převálcoval tým Heroic Heroic a pro 6137 SK to tak byla poslední kapka a změny na sebe nenechaly dlouho čekat.

V ruském Petrohradě, kde se Epicenter udál, bylo jasně na stylu 6137 SK hry vidět, že jim support styl hráče boltz naprosto vyhovuje a hvězdy jako fer a coldzera dostaly mnohem více volnosti a prostoru dělat si, co chtějí.

Díky tomu, že Brazilci v Rusku využili služeb bývalého spoluhráče z BR Keyd Stars, Ricardo 'boltz' Prass, vyvstaly otázky ohledně jejich budoucí sestavy. Především, když si vzpomeneme na pravidla ohledně Valve Majorů, kde je uvedeno, že hráči, kteří se již účastnili kvalifikace v jednom týmu, tak nemohou hrát na tomto turnaji za jiný.

Takže i když nám boltz výborně nahradil felpse na posledním turnaji, tak kvalifikaci na Major hrál za tým 7010 Immortals, a z toho důvodu nemá nárok hrát na Majoru za jiný tým.

Sám Epitácio "TACO" de Melo vysvětlil na sociální síti Twitter jak to bude s týmem do budoucna a také sdělil, že očekávají oficiální prohlášení o boltzově přestupu do 6137 SK velice brzy.

 

Přeložené tweety:

"Abych ukončil všechny nejasnosti a pochyby: felps bude hrát online fázi ECS (v lagách z Brazílie) a také Major"

"Boltz bude hrát všechno ostatní kromě Majoru a ECS. Velice brzo očekáváme, že se stane naším oficiálním pátým hráčem."

 

Budoucí sestava SK Gaming tedy vypadá následovně:

Brazil Gabriel "FalleN" Toledo
Brazil Fernando "fer" Alvarenga
Brazil Marcelo "coldzera" David
Brazil Epitacio "TACO" de Melo
Brazil Ricardo "boltz" Prass

Brazil João "felps" Vasconcellos (ECS a Boston Major)

 

Výsledek obrázku pro epicenter fallen boltz taco

 

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.