Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

SK Gaming dohrají sezónu v šesti hráčích

Po triumfálním vítězství v Epicentru si 6137 SK Gaming připsali další veliký úspěch, ale od předchozí trofeje na ESL Cologne 2017 to už budou skoro tři měsíce. Na Majoru v Krakově vypadli hned ve čtvrtfinále a poslední Major před měsícem byl pro Brazilce katastrofou, když ani nepostoupili ze skupin do playoff. Nečekaně je ve skupině dvakrát převálcoval tým Heroic Heroic a pro 6137 SK to tak byla poslední kapka a změny na sebe nenechaly dlouho čekat.

V ruském Petrohradě, kde se Epicenter udál, bylo jasně na stylu 6137 SK hry vidět, že jim support styl hráče boltz naprosto vyhovuje a hvězdy jako fer a coldzera dostaly mnohem více volnosti a prostoru dělat si, co chtějí.

Díky tomu, že Brazilci v Rusku využili služeb bývalého spoluhráče z BR Keyd Stars, Ricardo 'boltz' Prass, vyvstaly otázky ohledně jejich budoucí sestavy. Především, když si vzpomeneme na pravidla ohledně Valve Majorů, kde je uvedeno, že hráči, kteří se již účastnili kvalifikace v jednom týmu, tak nemohou hrát na tomto turnaji za jiný.

Takže i když nám boltz výborně nahradil felpse na posledním turnaji, tak kvalifikaci na Major hrál za tým 7010 Immortals, a z toho důvodu nemá nárok hrát na Majoru za jiný tým.

Sám Epitácio "TACO" de Melo vysvětlil na sociální síti Twitter jak to bude s týmem do budoucna a také sdělil, že očekávají oficiální prohlášení o boltzově přestupu do 6137 SK velice brzy.

 

Přeložené tweety:

"Abych ukončil všechny nejasnosti a pochyby: felps bude hrát online fázi ECS (v lagách z Brazílie) a také Major"

"Boltz bude hrát všechno ostatní kromě Majoru a ECS. Velice brzo očekáváme, že se stane naším oficiálním pátým hráčem."

 

Budoucí sestava SK Gaming tedy vypadá následovně:

Brazil Gabriel "FalleN" Toledo
Brazil Fernando "fer" Alvarenga
Brazil Marcelo "coldzera" David
Brazil Epitacio "TACO" de Melo
Brazil Ricardo "boltz" Prass

Brazil João "felps" Vasconcellos (ECS a Boston Major)

 

Výsledek obrázku pro epicenter fallen boltz taco

 

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.