SK Gaming se nepodívají na finále ECS Season 4

Skončila nám online fáze ECS Season 4 a známe tak osmičku, která postupuje na LAN finále ve slunném Mexiku. Čtyři týmy z Evropy a Severní Ameriky se víkend před Vánoci poperou o $750,000. V Evropské divizi se o poslední místo praly týmy 6665 Astralisnip NiP, oba celky skončily sezónu se stejným počtem bodů, ale ti co se mohli radovat z postupu, díky lepšímu rozdílu kol, byli Dánové. Další tři kvalifikovaní z Evropy jsou týmy 4991 fnatic6667 FaZe4494 mousesports.

Nejlepší tým světa, 6137 SK Gaming, měl jedinou šanci jak postoupit a tím byl zápas mezi Renegades RenegadesLuminosity Luminosity, kde 6137 SK potřebovali, aby Australani vyhráli na obou mapách a zabránili tak Luminosity Luminosity v postupu na LAN finále. První mapu si Renegades Renegades urvali pro sebe avšak na druhé už Luminosity Luminosity nehodlali prohrát a podařilo se jim, těsným výsledkem 16:14, vyhrát nad Renegades Renegades a přeskočili tak 6137 SKLuminosity Luminosity si pro sebe zajistili jak čtvrté místo v tabulce, tak postup na finále v Mexiku. Fallen a spol tak nebudou schopni obhajovat titul z minulé sezóny a pro jejich fanoušky je to hodně velké překvapení.

ECS Season 4 finále se bude odehrávat mezi 15. a 17. Prosincem v Hard Rock Hotelu v městě Cancún, Mexiko. 

Kvalifikováné týmy

Sweden fnatic United States Cloud9
Europe FaZe Europe OpTic
Europe mousesports United States Liquid
Denmark Astralis Brazil Luminosity

 

 

Výsledky online fáze

ECS1ECS2

 

 

 

 

 

 

 

 

Související obrázek

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.