Starix opouští tým Spirit

Organizace RU Spirit, která se momentálně nachází na 36. místě CS:GO HLTV žebříčku, propouští ze své aktivní sestavy legendárního hráče a kouče UA Sergey "starix" Ischuk. Ten se do sestavy dostal v březnu, když opustil post hlavního kouče u Natus Vincere.

Tým Spirit, jako důvod ke změně, uvádí: nedostatek pokroku kupředu a špatné výsledky v posledních týdnech. V oficiálním vyjádření od týmového manažera Ruslana Bugrina se můžeme dočíst, že rozhodnutí je oboustranné a starix bude zatím i nadále součástí organizace.

"Toto rozhodnutí nebylo jednoduché, ale Sergey a já jsme došli k rozhodnutí, že opustit sestavu bude nejlepší jak pro tým, tak i pro jeho osobní růst. Sergey je stále součástí organizace a my jsme mu nabídli několik možností pro budoucí spolupráci. Teď už je vše na něm, toto rozhodnutí nebude jednoduché a určitě bude potřebovat nějaký ten čas."

Místo po starixovi se bude snažit zaplnit UA Vladyslav "arch" Svistov, který byl nedávno propuštěn z týmu Prophecy. Jestli však bude součástí týmu na stálo se ještě uvidí. Zatím ho bude tým Spirit využívat jako náhradníka a až čas ukáže finální formu tohoto talentovaného týmu. 

Výsledek obrázku pro starix

Sestava týmu Spirit :

Ukraine Pavel "COLDYY1" Veklenko
Russia Dmitry "S0tF1k" Forostyanko
Russia Vadim "DavCost" Vasilyev
Russia Dmitriy "Dima" Bandurka
Ukraine Vladyslav "arch" Svistov (náhradník)

Ukraine Sergey "starix" Ischuk (lavička)

 

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.