steel do Team Liquid!

Lucas "steel" Lopes, brazilský "zbytek" původní sestavy týmu Immortals se nečekaně jeden den před IEM Oakland přesouvá do Team Liquid. Odskákal to Peter "Stanislaw" Jarguz, který se v TL neohřál ani rok. Na steela se tak konečně usmálo štěstí, protože Immortals nebyli schopni se turnaje zúčastnit kvůli problémům s vízy. Oblíbený Brazilec, známý jeho klidnou a milou povahou se, po problémech divokého tria kNgV-, HEN1 a LUCAS1, ocitl v narychlo složené sestavě, která zatím nemá šanci konkurovat TOP týmům.

1504110758.214steel má znovu důvod k radosti. Foto: HLTV.org

 

Až teď ho "zachraňuje" Team Liquid. Vše proběhlo hladce i ze strany bývalého šéfa Noah Whinston, který steela podpořil a nebránil rychlému obchodu. Celý příběh už obletěl svět a málokdy se vidí tolik přání a podpory jako dostal tento brazilský borec!

Dobrá zpráva je, že se nová sestava týmu Liquid ukáže už v noci na zítřek na IEM Oakland. Špatná zpráva je, že se steel nemůže zúčastnit kvalifikace na Major, která v lednu proběhne v Atlantě. Za něj naskočí do aktivní sestavy kouč zews. To jistě tým oslabí, ale kdoví, třeba ho jen podceňujeme. 

 

 

 

 

 

 

odstavec1

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.