Švédský cheater vyřadil eXtatus z ROG Masters kvalifikace

Včera se v kvalifikaci ROG Masters 2017, kde se rozdává $250,000, dokázal jeden naprosto neznámý tým všechny překvapit a dostat se až do finále. Byl to tým SE CHUPAS a především hráč SE Alexander Spywar Johansson, na své cestě dokázal porazit DE ALTERNATE aTTaX, CZ eSubu a nakonec i zmiňované CZ eXtatus. ZEDKO ihned po skončení avizoval na svém facebooku, že má seriozní podezření a určitě nebyl sám, protože "štěstí" a "čtení hry" co Spywar předváděl bylo až moc viditelné. Jak se později ukázalo, tak Spywar je na domácí švédské scéně nechvalně známí svými online výkony. Dneska je den poté a všichni očekávají vyjádření jak z řad pořadatelů, tak například od sázkových kanceláří kde RIPnulo nemalé množství skinů a peněz. ESEA nemarnila čas a ještě včera večer udělila Spywarovi ban na svém portálu a nejen jemu, zdá se že se jednalo o "ban wave", kdy po odhalení tohoto privátního cheatu dostalo ban víc lidí, mezi nimi například hráči DE Keevkaa a nebo DE brilliant z německého týmu Legends

Hráč CHUPAS, SE ad3m, dnes na svém twitteru sdělil, že měli podezření ohledně Spywara a nechali ho prověřit. Dale pak dodává, že jsou z kvalifikace na ROG Masters odebráni a nejspíš je tedy eXtatus nahradí ve finále, na oficiální vyjádření si však budeme muset počkat.

.ad3m       

 

 

Co myslíte Vy? Dostane se někdy CSko ze spárů cheaterů? Jak se zdá, tak Anti-Cheat je jedna z věcí o kterou by se měli pořadatelé online kvalifikací začít zajímat.

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.