Tempo Storm se vrací na scénu se dvěma týmy

Severoamerická organizace Tempo Storm se opět vrací na světovou Counter-Strike scénu! Tentokrát ne s jedním týmem, ale rovnou se dvěma, brazilským a švédským.

Organizace Tempo Storm je na světové scéně známá tím, že se v jejich řadách proslavil brazilský tým č.2, který momentálně reprezentuje 7010Immortals a nedávno obsadil 2. místo na PGL Major. A právě díky úspěchu jejich bývalého týmu se Tempo Storm rozhodli pokračovat v nastoleném trendu a podepsat další brazilský tým, tentokrát složený na základu bývalého týmu paiN, který těsně před odchodem z bývalé organizace skončil na 5.-6. místě na PGL Americas Minor.

Tým měl dlouhou dobu problémy si najít nový domov, z týmu navíc odešli dva hráči, včetně vycházející brazilské hvězdy BRMarcela chelo Cespedese, kterého zlákala nabídka týmu Luminosity. Volné místa v týmu nakonec vyplnili dva bývalí hráči Luminosity, brazilci destinyshz, a tým tak byl připraven k nástupu pod novou organizaci. 

K podpisu se také vyjádřil kapitán brazilské sekce, Denis dzt Fischer:

"Nejdůležitější turnaj který jsem kdy odehrál byl americký minor v Californii - cítím, že právě to byl první krok nás dostat na oči a otevřít si dveře do Spojených států. Hrát za Tempo Storm je výborná příležitost - struktura organizace je úžasná a historie, která váže Tempo Storm s brazilskými týmy je ohromující. Náš cíl je jasný, dostat se do ESL Pro League a jednou si i zahrát na Majoru." 

Brazilský tým ale není jediný, který se organizace rozhodla podepsat. Dalším novým přírůstkem v Tempo Storm je švédský tým, složený z jádra týmu Rogue Academy, doplněný o dva hráče, kteří se ukázali v reality show GAMERZ, finalistu show SEFredrika elo Annerströma a jednoho z vítězů reality show, SE Linuse Limpone Wecksella, který je zároveň mladším bratrem známého SE JWho.

Stejně jako brazilská sekce, i Švédi budou žít a hrát ve Spojených státech, kde se budou snažit probojovat mezi elitu.

K novému týmu se vyjádřil také Limpone:

"Jsem šíleně natěšený na naše spojení s Tempo Storm. Již v počátcích komunikace s manažery organizace jsem byl zaujatý myšlenkou zlepšovat se pod tagem Tempo Storm. Všichni sdílíme stejné hodnoty a představy, proto si myslím, že lepší organizaci než Tempo Storm jsme pro svůj začátek nemohli získat.

Tempo Storm tak odteď budou reprezentovat tyto sestavy: 

Tempo Storm BR                                                                 Tempo Storm SE

BR Denis dzt Fischer                                                           SE Linus Limpone Wecksell 
BR Lucas destiny Bullo                                                       SE Tobias shadow Flodström
BR Bruno shz Martinelli                                                      SE Kristian KriLLe Ekroth
BR Alef tatazin Pereira                                                        SE Fredrik elo Annerström
BR Paulo land1n Felipe                                                      SEJakob Barken Bark

 

 

 

 

 

podpis_Kenny

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.