Tým Dignitas překvapivě opouští dva hráči

Po neúspěšné kvalifikaci na Europe Minor Championship, kam se minulý týden podívali domácí ext eXtatus, se rozhodl management týmu dignitas Dignitas pro rozloučení s dvěma hráči. Jedním z nich je i legendární talent NO Joakim 'jkaem' Myrbostad, který stál u zrodu promíchaných národností v týmech 5995 G2 a posléze 6667 FaZe. V týmu Dignitas se tak shledal se svým bývalým spoluhráčem Výsledek obrázku pro portugal flag Ricardo 'fox' Pacheco, se kterým sdílí právě tuto éru. Ten druhý se k dignitas Dignitas oficiálně připojil teprve před šesti týdny a není jim nikdo jiný než DK Asger 'AcilioN' Larsen, který měl v týmu převzít roli in-game leadera. V sestavě momentálně vypomáhá a zaskakuje coach NO Morten 'zEVES' Vollan a bývalý hráč NO Jorgen 'cromen' Robertsen, jenž se ocitl na lavičce po nedávné akvizici AcilioNa.

Twitter drb na konec: Na sociálních sítích se rychlostí blesku začala šířit zpráva, že hráč jkaem se necítí zrovna psychicky dobře a že si nejspíš od CSka dá přes zimu pauzu. Tak trošku se i šušká, že nejspíš ukončí aktivní kariéru tak, jak to udělal minulý týden hráč US Sam 'DaZeD' Marine. Na samotné vyjádření od jkaema si budeme muset ještě počkat, nicméně na herní důchod tento talent ještě věk nemá a sami víme, jak je CSko nevyzpytatelné, takže doufáme, že si brzy najde nový domov. Jeho bývalý kolega z FaZeFR kioshima, je také k mání, takže je dost možná zase uvidíme spolu.

Aktuální sestava dignitas Dignitas pro oficiální zápasy:

Portugal Ricardo "fox" Pacheco
Norway Ruben "RUBINO" Villarroel
Spain Christian "loWel" Garcia Antoran
Norway Jorgen "cromen" Robertsen  / lavičkář a náhradník /
Norway Morten "zEVES" Vollan  / coach /

Související obrázek

Předposlední sestava Dignitas, vratí se Tenzki spolu s cromenem zpátky do základní pětky? zleva: Rubino, Jkaem, Fox, Tenzki, Cromen

 

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.