Tým ViCi je prvním kvalifikovaným na turnaj o $1.5 milionů

Třicet týmů z celé Číny se sjelo do města SuZhou, kde se utkali o první kvalifikační spot pro světové finále WESG 2018. Minulý ročník vyhrál tým EnVyUs EnVyUs a připsal si na svůj účet částku 800,000 $. Nutno podotknout, že velká většina top týmů se rozhodla soustředit se na nastávající major a turnaje, kde bylo o pul milionů dolarů větší prize money, se rozhodli neúčastnit. Na kvalifikaci v Číně nemohli hrát nečínští hráči, takže za hráče BnTeT, Freeman a kaze museli hrát domácí náhradníci. Oba týmy ve finále tak postrádali po jednom hráči ze své základní pětky. Hodně se očekávalo od nejlepšího čínského týmu TyLoo TyLoo, kteří si drží 35. příčku v HLTV rankings. Těm byla výměna jednoho hráče nejspíš osudná a tak tak nedosáhli na kvalifikační spoty. Tým Flash Flash, se kterým mají skore 13 - 1 na mapy, je zde dokázal knockoutnout ve čtvrtfinále. Ve finále pak čekalo další překvapení když ViCi ViCi porazili výše zmíněné Flash Flash. Nutno podotknout, že historie vzájemných zápasů v posledním měsíci nahrává týmu Flash Flash a se skóre 9 - 0 na mapy zde čekalo jejich vítězství většina lidí. Cena MVP (most valuable player) se nepředávala, každopádně jsme si všimli dvou hráčů, kteří svému týmu pomohli nejvíce a to Weijie 'zhokiNg' Zhong a YuanZhang 'AttackeR' Sheng.

Gratulujeme prvním kvalifikovaným na WESG 2018 finals v podobě ViCi ViCi Gaming. Dále pak týmům Flash FlashNew4 New4, kteří si vybojovali slot na Asia Pacific Finals.

wesgwesgg2

1.      China ViCi - ~$15,438 + WESG 2017 World Finals spot
2.      China Flash - ~$7,719 + WESG 2017 APAC Finals spot
3.      China New4 - ~$3,860 + WESG 2017 APAC Finals spot
4.      China MAX
5-8.   China TyLoo
5-8.   China B.O.O.T
5-8.   China LGD
5-8.   China wNv
9-12. China Eclipse.o
9-12. China Invictus
9-12. China Rainbow.rTE 
9-12. China EHOME

vici1

 

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.