Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

War Mode v PUBG si zahrají všichni hráči

PlayerUnknown's Battlegrounds nedávno představil nový mód zvaný War Mode. Jedná se o team deathmatch, který je zatím k dispozici pouze skrze custom hry. Princip War Mode je jednoduchý. Čtyřčlenný tým vyskočí z letadla do zóny, která je však menší než normálně.  Úkolem je samozřejmě zlikvidovat co nejvíce nepřátel. Pokud zemřete, respawnete se znovu skokem z letadla.

pubg-respawn-1099831

Hru si můžete zatím zahrát pouze na serverech PUBG patronů, jedná se o YouTubery, Twitch streamery a členy vývojářského týmu. War Mode je stále vývoji, takže custom hry slouží jako test. War Modu se však do budoucna dočkají všichni hráči a my se na něj velmi těšíme.

Zdroj: pcgamer

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.