Zápas století mezi SK a Virtus.pro v kopané

ESL One Cologne 2017 nám sice včera skončilo, ale dneska ještě čeká na Counter-Strikové fanoušky v Kolíně jedna porce zábavy navíc. Dnes v 19:00, za hvizdu rozhodčího, odstartuje fotbalový zápas mezi brazilskými SK a polskými Virtus.pro, hrát se bude 6 na 6 na Kolínském stadionu RheinEnergie Stadion.

Všechno to začalo nevinným nápadem zahrát si fotbal na fanouškovském srazu SK Gaming. Všechno se to zvrtlo, když si Jaroslaw "pashaBiceps" Jarząbkowski dobíral své Brazilské rivaly, že jim ukáže, co je to fotbal. Než to vůbec někdo zaregistroval, tak už létaly vzduchem sedmy-ciferné sázky na tento fotbalový match. Pokud by se hrálo CS:GO, určitě by většina favorizovala tým Brazilců, kteří včera v Kolíně obhájili titul. Každopádně se jde hrát fotbal a svět se trochu změnil od dob, kdy Brazilci dominovali v čele s Pelém a brazilská mládež už netráví dlouhá odpoledne venku s míčem. V obou týmech se ale najde hráč, který má s fotbalem spojenou minulost. U SK je to coldzera a u Virtus.Pro je to, nikdo jiný, než sám pashaBiceps.

Celý zápas bude streamovaný a Vy se na něj můžete podívat zde : https://cybersport.com/round31/eng/

A od nás už jen zvídavá otázka: Komu fandíte ve fotbale vy?  Virtus.pro anebo SK ?

 

fotbalSKtwiit

 

 

 

 

 

odstavec2

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.