Zero s Hellraisers na SL i-League Invitational Shanghai 2017

Patrik "Zero" Žúdel zaskakuje HellRaisers na SL i-League Invitational v Shanghai. Černého Petra už zase dostal turecký talent woxic, kterému už podruhé neklaplo vízové řízení a na svojí LAN premiéru za HellRaisers si bude muset ještě počkat. Proč přesně se nepodařilo zařídit vízum sám hráč neuvedl. A HellRaisers tak byli nuceni povolat mladíka ze Slovenska.

1484211473.4972woxic zatím bojuje jen s vízovou povinností :( Foto: HLTV.org

HR měli turnaj odstartovat již dnes v 6:00 našeho času proti domácím TyLoo, kde nyní působí bondik, ještě nedávno člen HellRaisers. Zápas byl bohužel odložen na neurčito z důvodu zdravotního problému hráče BnTeT. Nejlepšího hráče čínského celku postihla pravděpodobně alergická reakce a musel být převezen do nemocnice z důvodu nateklých rukou, ale hlavně krku.

O tomto informoval prostřednictvím twitteru kouč TyLoo - peacemaker, který zároveň poděkoval pořadatelům i HellRaisers za jejich podporu a trpělivost.

Nakonec bylo zpoždění 7 hodin, ale důležité je, že BnTeT je v pořádku a může hrát.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.