Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

Zero s Hellraisers na SL i-League Invitational Shanghai 2017

Patrik "Zero" Žúdel zaskakuje HellRaisers na SL i-League Invitational v Shanghai. Černého Petra už zase dostal turecký talent woxic, kterému už podruhé neklaplo vízové řízení a na svojí LAN premiéru za HellRaisers si bude muset ještě počkat. Proč přesně se nepodařilo zařídit vízum sám hráč neuvedl. A HellRaisers tak byli nuceni povolat mladíka ze Slovenska.

1484211473.4972woxic zatím bojuje jen s vízovou povinností :( Foto: HLTV.org

HR měli turnaj odstartovat již dnes v 6:00 našeho času proti domácím TyLoo, kde nyní působí bondik, ještě nedávno člen HellRaisers. Zápas byl bohužel odložen na neurčito z důvodu zdravotního problému hráče BnTeT. Nejlepšího hráče čínského celku postihla pravděpodobně alergická reakce a musel být převezen do nemocnice z důvodu nateklých rukou, ale hlavně krku.

O tomto informoval prostřednictvím twitteru kouč TyLoo - peacemaker, který zároveň poděkoval pořadatelům i HellRaisers za jejich podporu a trpělivost.

Nakonec bylo zpoždění 7 hodin, ale důležité je, že BnTeT je v pořádku a může hrát.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.