Zeus x277 vám dá v CS:GO WallHack

Známý YouTuber, TrilluXe, nedávno přišel na to jak si s pomocí zbraně Zeus x27 vyrobit WallHack, na který nemá ani anti-cheat systém VAC. Celý "bug" je totiž součástí hry a spočívá v tom, že je možné zvednout zbraně ze země i přes zeď. Hráč tedy koupí Zeus x27 a hodí ho do zdi, za kterou by se mohl nacházet protivník a pokud Zeus x27 projde zdí, tak na daném místě kempí protihráč. Když Zeus x27 neprojde zdí, tak jen spadne na zem a vy si ho můžete zase vzít. Tento "bug" však nefunguje, pokud již hráč za zdí Zeus x27 má ve svém držení, jenže jak dobře víme, tak Zeus x27 nekupuje snad nikdo.

Pro lepší představu tu máte video s demonstrací pozic, kde se dá tento "bug" použít. Nás teď už jen zajímá, jak se k tomu postaví samotní developeři z VALVE týmu. Přeci jen jsme v minulosti viděli, jak profíci využívali jiných bugů a tento by neměl být žádnou výjimkou.

  

 

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.