Změny pokračují: Olofmeister míří do FaZe, KioShiMa je opět problémem

I když se zdá, že během pauzy bylo změn v sestavách víc než dost, nic není zdaleka u konce. Do 6667FaZe totiž míří další posila, švédská hvězda a nejlepší hráč roku 2015, SEOlof Olofmeister Kajbjer, který nahradí FRFabiena KioShiMa Fieye. Olof tak končí ve 4991Fnatic, a neměl by být jediný, podle všeho opustí legendární švédský tým také SEDennis dennis Edman.

Olofmeister byl součástí týmu 4991Fnatic od roku 2014 a od té doby s týmem dokázal dvakrát vyhrát major a připsat si nespočet dalších vítězství, včetně dominance v letech 2015 a 2016. Spolu s Dennisem zůstal jako jediný ve 4991Fnatic po jejich rozpadu v loňském roce. Každá pohádka ale jednou skončí, a to i ta o Olofovi a 4991Fnatic. Důvodů, proč tato švédská hvězda končí, najdeme víc. Ten hlavní je ale jasný - po znovusložení týmu nedokázala legendární švédská sestava vyhrát jediný turnaj a jejich nejlepším výsledkem je 2. místo na DH Summer 2017. Změna v týmu tak byla víc než potřeba a volba padla právě na Olofa a možná i Dennise.

Kariéra Olofmeistera tak bude pokračovat v mezinárodním týmu 6667FaZe Clan, ve kterém nahradí KioShiMu, který je součástí týmu od loňského dubna. Je to už druhá změna v sestavě u 6667FaZe během letní pauzy, minulý týden totiž bylo oznámeno, že ve 6667FaZe končí FIAleksi allu Jalli, kterého nahradil SKLadislav GuardiaN Kovács. Změny u 6667FaZe jsou možná kvůli letošním výsledkům týmu trochu překvapivé, nejde ale o nic nečekaného. Právě naopak, 6667FaZe je tým známý již dlouho tím, že se vždy snaží co nejvíce "vylepšit" svůj tým, a po výsledku 0-3 na PGL Major a ratingu 0.61, který si připsal KioShiMa, se změny daly čekat.

A kdo tedy Olofa nahradí ve 4991Fnatic? Nejvíce se mluví o hráči s příznačným příjmením SEJonasi Lekr0 Ollofssonovi, který momentálně válí za GODSENT, a o Maikilovi Golden Semilovi z týmu 4991Fnatic Academy, který by případně nahradil Dennise. Právě Lekr0 si s momentálními hráči Fnatic zahrál už v období, kdy JW, Flusha a KRiMZ odešli z 4991Fnatic do GODSENT. Právě Lekr0 si v tomto v tomto období zahrál jak za GODSENT, tak za 4991Fnatic, se všemi hráči se tedy dobře zná. 

Sestava týmu 6667FaZe Clan je tedy následující:

NO Håvard rain Nygaard
DK Finn karrigan Andersen
BA Nikola NiKo Kovač
SK Ladislav GuardiaN Kovács
SE Olof Olofmeister Kajbjer

SE Robert RobbaN Dahlström

Pravděpodobná sestava týmu 4991Fnatic:

SE Freddy KRiMZ Johansson
SE Jesper JW Wecksell
SE Robin Flusha Rönnquist
SE Jonas Lekr0 Olofsson
SE Maikil Golden Selim

SE Jimmy Jumpy Berndtsson

 

 

 

 

 

podpis_Kenny

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.