Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

Změny pokračují: Olofmeister míří do FaZe, KioShiMa je opět problémem

I když se zdá, že během pauzy bylo změn v sestavách víc než dost, nic není zdaleka u konce. Do 6667FaZe totiž míří další posila, švédská hvězda a nejlepší hráč roku 2015, SEOlof Olofmeister Kajbjer, který nahradí FRFabiena KioShiMa Fieye. Olof tak končí ve 4991Fnatic, a neměl by být jediný, podle všeho opustí legendární švédský tým také SEDennis dennis Edman.

Olofmeister byl součástí týmu 4991Fnatic od roku 2014 a od té doby s týmem dokázal dvakrát vyhrát major a připsat si nespočet dalších vítězství, včetně dominance v letech 2015 a 2016. Spolu s Dennisem zůstal jako jediný ve 4991Fnatic po jejich rozpadu v loňském roce. Každá pohádka ale jednou skončí, a to i ta o Olofovi a 4991Fnatic. Důvodů, proč tato švédská hvězda končí, najdeme víc. Ten hlavní je ale jasný - po znovusložení týmu nedokázala legendární švédská sestava vyhrát jediný turnaj a jejich nejlepším výsledkem je 2. místo na DH Summer 2017. Změna v týmu tak byla víc než potřeba a volba padla právě na Olofa a možná i Dennise.

Kariéra Olofmeistera tak bude pokračovat v mezinárodním týmu 6667FaZe Clan, ve kterém nahradí KioShiMu, který je součástí týmu od loňského dubna. Je to už druhá změna v sestavě u 6667FaZe během letní pauzy, minulý týden totiž bylo oznámeno, že ve 6667FaZe končí FIAleksi allu Jalli, kterého nahradil SKLadislav GuardiaN Kovács. Změny u 6667FaZe jsou možná kvůli letošním výsledkům týmu trochu překvapivé, nejde ale o nic nečekaného. Právě naopak, 6667FaZe je tým známý již dlouho tím, že se vždy snaží co nejvíce "vylepšit" svůj tým, a po výsledku 0-3 na PGL Major a ratingu 0.61, který si připsal KioShiMa, se změny daly čekat.

A kdo tedy Olofa nahradí ve 4991Fnatic? Nejvíce se mluví o hráči s příznačným příjmením SEJonasi Lekr0 Ollofssonovi, který momentálně válí za GODSENT, a o Maikilovi Golden Semilovi z týmu 4991Fnatic Academy, který by případně nahradil Dennise. Právě Lekr0 si s momentálními hráči Fnatic zahrál už v období, kdy JW, Flusha a KRiMZ odešli z 4991Fnatic do GODSENT. Právě Lekr0 si v tomto v tomto období zahrál jak za GODSENT, tak za 4991Fnatic, se všemi hráči se tedy dobře zná. 

Sestava týmu 6667FaZe Clan je tedy následující:

NO Håvard rain Nygaard
DK Finn karrigan Andersen
BA Nikola NiKo Kovač
SK Ladislav GuardiaN Kovács
SE Olof Olofmeister Kajbjer

SE Robert RobbaN Dahlström

Pravděpodobná sestava týmu 4991Fnatic:

SE Freddy KRiMZ Johansson
SE Jesper JW Wecksell
SE Robin Flusha Rönnquist
SE Jonas Lekr0 Olofsson
SE Maikil Golden Selim

SE Jimmy Jumpy Berndtsson

 

 

 

 

 

podpis_Kenny

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.