Známe účastníky DreamHack Masters Malmö

Tým Renegades z Austrálie je posledním týmem, který dneska ráno získal poslední spot na DreamHack Masters Malmö. Ve finále Americké kvalifikace porazili 2:1 na mapy tým Liquid. Nutno podotknout, že Liquid se podařilo zahodit vedení na dvou posledních mapách. Po změně stran vždy vedli 10:5, ale na Australany, kteří dokázali dobře chyb Američanů využít, to bohužel nestačilo. Většina z nás si teď nejspíš vzpomene na MLG Columbus, kde dokázali Liquid proti SK dvakrát prohrát vyhranou mapu. Jednou byl stav 15:9 a pak dokonce 15:6, v obou případech se šlo do prodloužení a tento choke poté zaslouženě vešel do historie jako jeden z nejhorších.

 

Kompletní přehled týmů na DreamHack Masters Malmö

Brazil SK  Denmark Astralis
Europe FaZe France G2
Denmark North  CIS Natus Vincere
Poland Virtus.pro  Sweden fnatic
United States OpTic Brazil Immortals
Kazakhstan Gambit Sweden NiP
Singapore B.O.O.T-d[S]  Europe mousesports
France EnVyUs Australia Renegades

 

Prvních 12 týmu bylo pozváno: SK, Astralis, FaZe, G2, North, Natus Vincere, Virtus.pro, Fnatic, OpTiC, Immortals, Gambit a NiP. Zbylé 4 týmy si musely projít kvalifikací. B.O.O.T-d[s] získali svůj slot, když před třemi týdny porazili ve finále Asijské kvalifikace tým TyLoo. Mousesports a EnVyUs prošli Evropskou kvalifikací včera a zmiňovaným Renegades se to podařilo dnes, kdy v Americké kvalifikaci zesměšnili chokující Liquid.

DreamHack Master se odehraje mezi 30. srpnem a 3. září ve švédském městě Malmö a soutěžící si zde mezi sebe rozdělí 250 000 $. Minulý ročník byl plný překvapení a trápení. Překvapení pro mnohé určitě byl tým GODSENT, který se účastnil prvního LANového turnaje od svého založení a dokázali se probojovat až na dělené 3-4. místo. Dalším překvapením byl určitě vítěz. Nikdo nejspíš nečekal, že NiP, kteří už se skoro rok trápili a nemohli vyhrát žádný velký turnaj, tady v Malmö vyhrají. A kdo se trápil? No přece náš GuardiaN. To bylo zrovna období, kdy měl zdravotní problém a velké bolesti zápěstí, takže skupiny za něj hrál trenér Starix. Playoff už po konzultaci s doktorem hrát GuardiaN mohl, ale i přes to ho stále trápila bolest. Ve finále pak jeho tým Natus Vincere nestačil na NiP a dvakrát prohráli 16:14. Podle posledních výsledků se zdá, že NiP by si určitě zase potřebovali zlepšit sebevědomí a kde jinde než doma ve Švédsku, kde jim to před rokem vyšlo. Čas běží rychle a od jejich posledního titulu to bude už 8 měsíců. A co myslíte vy? Povede se jim obhájit titul a nebo nebudou mít proti týmům, jako jsou Astralis nebo SK, šanci?

NiPmalmo2016

 

 

 

 

 

odstavec2

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.