DreamHack Open Atlanta 2017

O víkendu, kdy většina očí bude sledovat polský Krakov, se bude v americké Atlantě konat další zastávka DreamHacku. Osm týmu si zde mezi sebe rozdělí $100,000. Čtyři týmy jsme měli možnost vidět před týdnem na DH Valencia, kde nakonec pozvedli trofej švédští NiP, když ve finále porazili svoje krajany z Red Reserve. Systém tohoto turnaje bude naproste identický, hraje se GSL formát, kde ve skupině můžete jednou prohrát a pořád ještě pomýšlet na postup do playoff. 

Skupina A Skupina B
 
 
 
 
 Misfits
 
 
 NRG

 

 *pro sestavu členů stačí kliknout na tým

**týmy jsou seřazeny podle nasazení, tzn. EnVyUs #1, NRG #4

 

 
 
21.7.2017 - zahajovací den, úvodní zápasy
 

19:00     HellRaisers         vs.        Binary Dragons                   

  • HellRaisers poslední dobou nepředvádí výsledky na které jsme byly zvyklí, ale i přesto jsou zde brány za favority. Binary Dragons každopádně nejsou žádná ořezávátka a v BO1 formátu jsou jejich šance samozřejmě vyšší, ale mám pocit, že HR budou lépe připraveni.

20:30     EnVyUs         vs.        NRG                    

  • EnVyUs nám minulý víkend dokázali, že je může na BO1 porazit i o třídu horší protihráč, takže bych se nejradši tomuto zápasu vyhnul. EnVyUs by se měli z minula poučit a soupeře určitě nepodcení. Záleží spíš jaká byla jejich příprava a zdali budou brát tento turnaj a svoje soupeře vážně. Američané jsou doma a popravdě řečeno se mi jako underdog docela líbí. Takže to vidím na low bet na NRG, vsázet na EnVyUs a brát je za favority mě přijde poněkud riskantní, po tom co předvedli ve Valencii :).

22:00     Renegades         vs.        Misfits  

  • Tento zápas spadá do těch vyrovnanějších, a i když Misfits vyhráli 3 ze 4 vzájemných zápasů, pořád to není žádná záruka kvality. Poslední výsledky obou týmu ukazují, že se kluci z Ameriky a Austrálie zvedli a dokáží potrápit i o třídu lepší týmy. Misfits by měli mít příznivější kurz a věříme, že úvodní zápas nebude nikterak jednoduchý, ale oni by z něj měli vyjít vítězně.

23:30     Heroic         vs.        GODSENT        

  • Godsent nejen že trápí nevábné výsledky, ale dokonce budou hrát na DreamHacku bez svého klíčového hráče znajdera, kterého v turnaji nahradí bývalý NiP hráč pyth. Pokud si Heroic pohlídají volnější styl, který se od Godsent očekavá, tak by měli vyjít z tohoto duelu vítězně. 

 

22.7.2017

01:00   zápas vítězů skupiny A

02:30   zápas vítězů skupiny B

16:00   vyřazovací zápas  skupiny A - bo3

19:00   vyřazovací zápas  skupiny B - bo3

22:00   zápas o postup ze skupiny A - bo3

 

23.7.2017

01:00   zápas o postup ze skupiny B - bo3

16:00   první semifinálový zápas

19:00   druhý semifinálový zápas

22:00   grand finále

 

TOP 3-4

Prvotní predikce  Misfits a EnVyUs. Američané hrají doma? Očekáváme, že seang@res a jeho tým předvede na domácí  půdě menší překvápko a podaří se mu prorazit spolu s EnVyUs do playoff. Frantíci ve vzájemných zápasech sice vyhrávají nad Heroic i HellRaisers, ale tuším, že je čas, aby se tyto týmy vzepřely a tentokrát urvaly vítězství na svojí stranu.

Predikce po úvodních zápasech:

 

Finále

Prvotní predikce HellRaisers vs Heroic

Predikce po úvodních zápasech:

 

 

DreamHack_Atlanta_2017_Logo (Kopírovat)
 
 
 
 
 
odstavec2
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.