Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

DreamHack Open Atlanta 2017

O víkendu, kdy většina očí bude sledovat polský Krakov, se bude v americké Atlantě konat další zastávka DreamHacku. Osm týmu si zde mezi sebe rozdělí $100,000. Čtyři týmy jsme měli možnost vidět před týdnem na DH Valencia, kde nakonec pozvedli trofej švédští NiP, když ve finále porazili svoje krajany z Red Reserve. Systém tohoto turnaje bude naproste identický, hraje se GSL formát, kde ve skupině můžete jednou prohrát a pořád ještě pomýšlet na postup do playoff. 

Skupina A Skupina B
 
 
 
 
 Misfits
 
 
 NRG

 

 *pro sestavu členů stačí kliknout na tým

**týmy jsou seřazeny podle nasazení, tzn. EnVyUs #1, NRG #4

 

 
 
21.7.2017 - zahajovací den, úvodní zápasy
 

19:00     HellRaisers         vs.        Binary Dragons                   

  • HellRaisers poslední dobou nepředvádí výsledky na které jsme byly zvyklí, ale i přesto jsou zde brány za favority. Binary Dragons každopádně nejsou žádná ořezávátka a v BO1 formátu jsou jejich šance samozřejmě vyšší, ale mám pocit, že HR budou lépe připraveni.

20:30     EnVyUs         vs.        NRG                    

  • EnVyUs nám minulý víkend dokázali, že je může na BO1 porazit i o třídu horší protihráč, takže bych se nejradši tomuto zápasu vyhnul. EnVyUs by se měli z minula poučit a soupeře určitě nepodcení. Záleží spíš jaká byla jejich příprava a zdali budou brát tento turnaj a svoje soupeře vážně. Američané jsou doma a popravdě řečeno se mi jako underdog docela líbí. Takže to vidím na low bet na NRG, vsázet na EnVyUs a brát je za favority mě přijde poněkud riskantní, po tom co předvedli ve Valencii :).

22:00     Renegades         vs.        Misfits  

  • Tento zápas spadá do těch vyrovnanějších, a i když Misfits vyhráli 3 ze 4 vzájemných zápasů, pořád to není žádná záruka kvality. Poslední výsledky obou týmu ukazují, že se kluci z Ameriky a Austrálie zvedli a dokáží potrápit i o třídu lepší týmy. Misfits by měli mít příznivější kurz a věříme, že úvodní zápas nebude nikterak jednoduchý, ale oni by z něj měli vyjít vítězně.

23:30     Heroic         vs.        GODSENT        

  • Godsent nejen že trápí nevábné výsledky, ale dokonce budou hrát na DreamHacku bez svého klíčového hráče znajdera, kterého v turnaji nahradí bývalý NiP hráč pyth. Pokud si Heroic pohlídají volnější styl, který se od Godsent očekavá, tak by měli vyjít z tohoto duelu vítězně. 

 

22.7.2017

01:00   zápas vítězů skupiny A

02:30   zápas vítězů skupiny B

16:00   vyřazovací zápas  skupiny A - bo3

19:00   vyřazovací zápas  skupiny B - bo3

22:00   zápas o postup ze skupiny A - bo3

 

23.7.2017

01:00   zápas o postup ze skupiny B - bo3

16:00   první semifinálový zápas

19:00   druhý semifinálový zápas

22:00   grand finále

 

TOP 3-4

Prvotní predikce  Misfits a EnVyUs. Američané hrají doma? Očekáváme, že seang@res a jeho tým předvede na domácí  půdě menší překvápko a podaří se mu prorazit spolu s EnVyUs do playoff. Frantíci ve vzájemných zápasech sice vyhrávají nad Heroic i HellRaisers, ale tuším, že je čas, aby se tyto týmy vzepřely a tentokrát urvaly vítězství na svojí stranu.

Predikce po úvodních zápasech:

 

Finále

Prvotní predikce HellRaisers vs Heroic

Predikce po úvodních zápasech:

 

 

DreamHack_Atlanta_2017_Logo (Kopírovat)
 
 
 
 
 
odstavec2
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.