DreamHack Open Denver 2017

O tomto víkendu, 20-22.10., se bude konat ve státě Colorado další zastávka DreamHack Open a tentokrát ve městě Denver. Do budovy National Western Complex se přijede osm týmu utkat o 100,000 $ v tradičním GSL formátu. Bude se jednat o předposlední DreamHack tohoto roku a konečnou zastávkou bude jako vždy švédský Jönköping, který celou sezónu uzavře DreamHackem Winter za necelých šest týdnů. 
 

Skupina A Skupina B
 
 
 
 
Renegades  

 NRG

Pátek, 20.10.
20:00 United States Cloud9 vs. Brazil Tempo Storm BO1
21:30 Europe mousesports vs. Europe LDLC BO1
23:00 United States CLG vs. Australia Renegades BO1
00:30 Germany BIG vs. United States NRG BO1
02:00 Group A zápas vítězů   BO1
03:30 Group B zápas vítězů   BO1
       
Sobota, 21.10.
18:00 Group A eliminační zápas   BO3
21:00 Group B eliminační zápas   BO3
00:00 Group A zápas o postup   BO3
03:00 Group B zápas o postup   BO3
       
Neděle, 22.10.
18:00 Semi-finale #1 (B1 vs. A2)   BO3
21:00 Semi-finale #2 (A1 vs. B2)   BO3
01:00 Grand finale   BO3

 

Pátek 20:00 - 00:30 : úvodní zápasy

 

 Cloud9 vs Tempo Storm 

Američtí Cloud9 nám před měsícem v New Yorku předvedli, že výměna hráčů jim opravdu prospěla a ukazují, že do HLTV Top10 patří poprávu. Tempo Storm nadruhou stranu nebudou zas tak jednoduchým soupeřem jak si mnozí myslí a Bo1 jim určitě bude hrát do karet. Cloud9 by měli tento zápas zvládnout, ale vsázet na tento pidi kurz určtě chtít nebudete. Šance vidíme 70 ku 30 pro americký tým hvězd, takže pokud rádi vsázíte na underdogy, tak Tempo Storm budou zřejmě tím pravým.

 mousesports vs LDLC 

LDLC se v poslední době hodně vyšvihli nahoru a dokázali urvat i pár zápasů proti nejlepším týmum na světě. Na tento turnaj se dostali jako náhradníci za HellRaisers, a proti hvězdné sestavě mousesports to bude mít Ex6TenZ a spol hodně těžké. LDLC se na onlajnu povedlo před pár dny mouz porazit, ale místo ropze hrál coach lmbt. Další věc je určitě taktická stránka, která se lépe kontroluje na onlajnu což mastermindovi Ex6TenZovi hrálo také tak trochu do karet. Ostřílení mousesports by měli díky zkušenostem z poslední doby mít navrch a jejich prohru tu čeká opravdu málokdo. Příznivý kurz by měl všem fanouškům domácího boha oskara napovědět na koho vsadit a za nás zde šance pro mouz vidíme 70 ku 30. Vše bude určitě záviset i na tom, jaká mapa se nakonec bude hrát. Mouz by zde měli být týmem s lepším map poolem.

  CLG vs Renegades 
Jeden z těch nejvyrovnanějších úvodních zápasů nás čeká zde. Renegades mají nad CLG mentální výhodu, když v posledních šesti mapách v nové sezóně jich dokázali pět vyhrát. Od Australanů se čeká, že tento zápas urvou ve svůj prospěch. Dost tomu i napovídá vyrovnaná hra proti nejlepšímu týmu světa, kterou v posledních dnech předvedli na třech mapách. CLG jim to určitě nenechají zadarmo a i když podle kurzu jsou zde favorité Renegades, tak šance na Bo1 zde vidíme takřka fifty-fifty.
 
BIG  vs NRG 
 
Poslední úvodní zápas bude LANovou premiérou pro nově posílený tým NRG. Proti ostřílené německé kvalitě jim zde hraje do karet pouze to, že se bude jednat o Bo1 zápas. BIG se v poslední době moc na onlajnu nedaří a očekáváme, že tento LAN tým svoje kvality teprve ukáže až zde v Denveru. Všechny ty prohry na onlajnu nám vyšperkovali příznivý kurz na německý squad. Za nás jsou šance 75 ku 25 pro BIG.
 
 
Kdo postoupí ze skupiny aka Top4
 
První místo ve skupině A by mělo připadnout našlapnutým 5752 Cloud9 a o druhý postupový slot by se měli poprat  Renegades a  CLG, kde lehce favorizujeme Renegades, ale vše ukáže až jejich vzájemný úvodní zápas.
Ze skupiny se o postup z prvního a druhého místa poperou 4494 mousesports7532 BIG. Překvapení by mohlo nastat pokud se frantíci v pátek hodně ustřelí a jejich soupeř usne na vavřínech. Každopádně za nás by se měli ze skupiny B dostat oba německé týmy.
 
Finále
 
Do finále očekáváme, že projdou 5752 Cloud9, poté co v semifinále porazí tým 7532 BIG a jejich soupeř v podobě 4494 mousesports by si měl poradit s Rengades/CLG na svojí cestě semifinálem.
 
Vítěz
 
I přestož fandíme našemu zástupci, hájící barvy 4494 mouz, tak věříme, že trofej si odvezou 5752 Cloud9. Domácí prostředí jim dá extra motivaci a kvality, které tento tým ukázal na ESL New York a v Eleague, by měly mluvit za vše. Finále je vždycky něco speciálního a bohužel jeden tým musí prohrát, aby ten druhý mohl pozvednout trofej. Za nás jsou na tom papírově o něco lepší 5752 Cloud9 a co si myslíte vy? Kdo je podle vás tím favoritem na zisk předposlední trofeje z DreamHacku?
 
Výsledek obrázku pro dreamhack open denver
 
 
 
 
 
 
odstavec2
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.