Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

ESL One New York 2017

Dnes v 17:00 odstartuje první zápas zastávky ESL ONE. Konat se nebude nikde jinde než ve městě, kde se ztratil samotný Kevin McCallister, a to v New Yorku, konkrétně v Barclays Center v Brooklynu. Mezi osm týmu se zde rozdá 250,000 $, 50% berou šampióni a cena útěchy pro prvního odpadlíka činí 3,000$. Bude se tedy jednat o rychlý turnaj, který v neděli ve 20:00 završí epické Bo5 Grand Finále. Před rokem se radovali Natus Vincere, kteří jednoznačně prošli 3-0 swiss částí, a pak už jen potvrdili, že zrovna oni jsou tím lepším týmem onoho víkendu. Letošní ESL One New York bude ve formátu GSL a favoritem číslo 1 jsou i nadále brazilští SK Gaming. V New Yorku se bude hrát na staré verzi CS:GO, takže nejnovější patch, který včera večer vyšel, a který doznal značných změn ohledně aimpunche bez armoru, si bude muset na svojí ESL premiéru ještě počkat.

Výsledek obrázku pro Barclays Center hd

Group A Group B
Brazil SK Europe FaZe
Ukraine Natus Vincere Denmark Astralis
United States Cloud9 United States Liquid
France EnVyUs Poland Virtus.pro

 

Skupina A

SK Gaming, jak už jsem zmínil, budou přirozeně v roli favorita a očekáva se od nich postup z prvního místa. EnVyUs na druhé straně předvedli minimální zlepšení a moc se od nich neočekává. Nové sestavy Cloud9 a Natus Vincere mají ještě hodně práce, aby se vrátily do staré formy. Pro oba tyto celky se bude jednat už o třetí LAN od změny sestavy a nejspíš se právě oni utkají o druhé postupové místo ze skupiny. Od s1mpla se očekává, že bude opět tahat svůj tým a je jen otázkou, zdali se k němu přidají jeho spoluhráči a nenechají to celé na něm. 

groupeniziA

Skupina B

Astralis na tom v poslední době nejsou nejlépe, kdy na posledních dvou turnajích byl jejich kryptonitem tým Gambit. Ti se však do New Yorku nepodívají, takže Dánům se může alespoň trochu ulevit. Ve skupině B však každý tým představuje určité nebezpečí pro Astralis. Prvním soupeřem budou stříbrní medailisté z Mykonosu v podobě Liquid, a kdyby prošli první zkouškou, tak v zápase o postup na ně pak bude čekat vítěz duelu mezi Virtus.pro a FaZe. Pokud se poláci dobře vyspí a budou mít den, tak je dost možné, že vytáhnou svůj oblíbený plow mód. Zvlášť když se teď vrátil zpátky TaZ ke kormidlu a Snax se může plně věnovat fragování. Astralis zde určitě vidíme jako favority na postup z prvního místa, ale zadarmo to určitě nebude. FaZe s největším individuálním potenciálem a karriganovým stylem callování má určitě vysoké šance podívat se do playoff a za nás je vidíme jako druhé postupující. Liquid, kteří 2-0 skalpovali SK Gaming v Řecku, ukázali, že jsou na správné cestě. Vzhledem ke skutečnosti, že žádný matchup ve skupině není nakolněný jejich směrem, očekáváme pouze případné překvapení.

grupenzB

 

Jak si představujeme PlayOff 

Věštecká koule si myslí, že z prvního místa půjdou SK. Ve druhé skupině by měli Bo1 hrát do karet FaZe, kteří by si s Astralis měli poradit. Na Astralis pak už zbyde "jen" druhá postupová příčka. Poslední tým, kterému věříme, jsou NaVi. Finále, které si už delší dobu přeje nejeden CS:GO fanda, se znovu odehraje již v semifinále mezi SK a Astralis, kde nepřestáváme věřit nejlepšímu týmu světa. FaZe jsou nepředvítatelným artiklem, který je ale nabitý tím nejlepším individuálním skillem, co je momentálně k vidění, a karriganovo velení by mělo na neslané NaVi stačit. Grand Finále by pak podle naší magické koule mělo být repete finále ECS Season 3, kde FaZe nestačili o pár bodů na brazilské SK.

plejfof

 

 

Friday, September 15


17:00Brazil SKvs. France EnVyUs

17:00Europe FaZevs. Poland Virtus.pro

18:10United States Cloud9vs. Ukraine Natus Vincere

18:10Denmark Astralisvs. United States Liquid

19:20 Group A winners match   Bo1

19:20 Group B winners match   Bo1

20:30 Group A elimination match   Bo3

20:30 Group B elimination match   Bo3

00:00 Group A decider match   Bo3

00:00 Group B decider match   Bo3Saturday, September 16


18:00 Semi-final #1      Bo3

21:30Semi-final #2       Bo3Sunday, September 17


20:00 Grand Final         Bo5

Výsledek obrázku pro esl One New York

 

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.