ESL One New York 2017

Dnes v 17:00 odstartuje první zápas zastávky ESL ONE. Konat se nebude nikde jinde než ve městě, kde se ztratil samotný Kevin McCallister, a to v New Yorku, konkrétně v Barclays Center v Brooklynu. Mezi osm týmu se zde rozdá 250,000 $, 50% berou šampióni a cena útěchy pro prvního odpadlíka činí 3,000$. Bude se tedy jednat o rychlý turnaj, který v neděli ve 20:00 završí epické Bo5 Grand Finále. Před rokem se radovali Natus Vincere, kteří jednoznačně prošli 3-0 swiss částí, a pak už jen potvrdili, že zrovna oni jsou tím lepším týmem onoho víkendu. Letošní ESL One New York bude ve formátu GSL a favoritem číslo 1 jsou i nadále brazilští SK Gaming. V New Yorku se bude hrát na staré verzi CS:GO, takže nejnovější patch, který včera večer vyšel, a který doznal značných změn ohledně aimpunche bez armoru, si bude muset na svojí ESL premiéru ještě počkat.

Výsledek obrázku pro Barclays Center hd

Group A Group B
Brazil SK Europe FaZe
Ukraine Natus Vincere Denmark Astralis
United States Cloud9 United States Liquid
France EnVyUs Poland Virtus.pro

 

Skupina A

SK Gaming, jak už jsem zmínil, budou přirozeně v roli favorita a očekáva se od nich postup z prvního místa. EnVyUs na druhé straně předvedli minimální zlepšení a moc se od nich neočekává. Nové sestavy Cloud9 a Natus Vincere mají ještě hodně práce, aby se vrátily do staré formy. Pro oba tyto celky se bude jednat už o třetí LAN od změny sestavy a nejspíš se právě oni utkají o druhé postupové místo ze skupiny. Od s1mpla se očekává, že bude opět tahat svůj tým a je jen otázkou, zdali se k němu přidají jeho spoluhráči a nenechají to celé na něm. 

groupeniziA

Skupina B

Astralis na tom v poslední době nejsou nejlépe, kdy na posledních dvou turnajích byl jejich kryptonitem tým Gambit. Ti se však do New Yorku nepodívají, takže Dánům se může alespoň trochu ulevit. Ve skupině B však každý tým představuje určité nebezpečí pro Astralis. Prvním soupeřem budou stříbrní medailisté z Mykonosu v podobě Liquid, a kdyby prošli první zkouškou, tak v zápase o postup na ně pak bude čekat vítěz duelu mezi Virtus.pro a FaZe. Pokud se poláci dobře vyspí a budou mít den, tak je dost možné, že vytáhnou svůj oblíbený plow mód. Zvlášť když se teď vrátil zpátky TaZ ke kormidlu a Snax se může plně věnovat fragování. Astralis zde určitě vidíme jako favority na postup z prvního místa, ale zadarmo to určitě nebude. FaZe s největším individuálním potenciálem a karriganovým stylem callování má určitě vysoké šance podívat se do playoff a za nás je vidíme jako druhé postupující. Liquid, kteří 2-0 skalpovali SK Gaming v Řecku, ukázali, že jsou na správné cestě. Vzhledem ke skutečnosti, že žádný matchup ve skupině není nakolněný jejich směrem, očekáváme pouze případné překvapení.

grupenzB

 

Jak si představujeme PlayOff 

Věštecká koule si myslí, že z prvního místa půjdou SK. Ve druhé skupině by měli Bo1 hrát do karet FaZe, kteří by si s Astralis měli poradit. Na Astralis pak už zbyde "jen" druhá postupová příčka. Poslední tým, kterému věříme, jsou NaVi. Finále, které si už delší dobu přeje nejeden CS:GO fanda, se znovu odehraje již v semifinále mezi SK a Astralis, kde nepřestáváme věřit nejlepšímu týmu světa. FaZe jsou nepředvítatelným artiklem, který je ale nabitý tím nejlepším individuálním skillem, co je momentálně k vidění, a karriganovo velení by mělo na neslané NaVi stačit. Grand Finále by pak podle naší magické koule mělo být repete finále ECS Season 3, kde FaZe nestačili o pár bodů na brazilské SK.

plejfof

 

 

Friday, September 15


17:00Brazil SKvs. France EnVyUs

17:00Europe FaZevs. Poland Virtus.pro

18:10United States Cloud9vs. Ukraine Natus Vincere

18:10Denmark Astralisvs. United States Liquid

19:20 Group A winners match   Bo1

19:20 Group B winners match   Bo1

20:30 Group A elimination match   Bo3

20:30 Group B elimination match   Bo3

00:00 Group A decider match   Bo3

00:00 Group B decider match   Bo3Saturday, September 16


18:00 Semi-final #1      Bo3

21:30Semi-final #2       Bo3Sunday, September 17


20:00 Grand Final         Bo5

Výsledek obrázku pro esl One New York

 

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.