PGL Major Krakow predikce * update 87% úspěšnost

V pořádí už jedenáctý major nám v neděli započne v Polském Krakově, osm "Legendárních týmů" z majoru v Atlantě se utká v prvním kole proti svým vyzyvatelům, kteří se na major kvalifikovali před pár týdny v Bukurešti. Stejně jako u předchozích majorů se bude v Polsku hrát o $1,000,000 a legendární status pro top8 týmu, kteří dostanou automatickou pozvánku na další major. Minulý major v Atlantě vyhráli začátkem roku dánští Astralis a určitě spolu s SK budou považováni za favority tohoto turnaje. Opět se bude hrát systémem Swiss, kdy po prvním kole spolu budou hrát vždy týmy co mají stejně vyhraných zápasů. Co se změnilo je veto map. Nově první tým zabanuje 2 mapy po sobě a druhý tým následně banuje 3 mapy, ze zbylých dvou map si první tým vybere, která se bude hrát a jeho oponent dostane na výběr ze stran. Dostat se do playoff znamená vyhrát tři zápasy. Prohrané tři zápasy naopak znamenají vypadnutí z turnaje. Po třech kolech tedy postoupí neporažené týmy do playoff a zbytek bojuje o přežití ve zbývajících dvou kolech.  Při tomto formátu je celkem složité udělat věrohodnou předpověď o tom, který tým si vybojuje playoff spolu s legendárním statusem, takže jsme připravili alespoň úvodní známé zápasy a tip na top4.


Výsledek obrázku pro tauron arena kraków

Zápas Predikce Realita Přesnost odhadu
Gambit vs mousesports  Gambit  gambit  trefa
Fnatic vs FlipSid3  Fnatic  fnatic  trefa
Virtus.Pro vs Vega Squadron  Virtus.pro  virtus.pro  trefa
SK Gaming vs Penta  SK  SK  trefa
FaZe vs BiG  FaZe  big  vedle
North vs Cloud9  Cloud9  Cloud9  trefa
Natus Vincere vs G2  G2  G2  trefa
Astralis vs Immortals  Astralis  Astralis  trefa

 

 

Gambit vs Mousesports

Hned první zápas nabídne pohled na naše české eso Tomáše "oskar" Štastného a jeho tým mousesports, kteří se budou snažit sesadit legendární Gambit. Od kapitána Zeuse se očekává důkladná příprava a už teď podle nahraných hodin v CS:GO je vidět, že se Gambit na bootcampu neflákali (100+ hodin za 2 týdny). Ani jeden to nebude mít vyloženě jednoduché, my však věříme, že Zeusova příprava by se měla vyplatit a mousesports porazí. Ti v Kolíně ukázali, že jejich pětice ještě není optimálně sehraná a trpí výsledkovou nestálostí.

 

Fnatic vs FlipSid3

Markeloff a jeho celek FlipSid3 už na minulých Majorech potvrdili, že nejlíp se jim hraje na LANu a obrovských akcích jako je Major dokáží potrápit i ty nejlepší. Jejich forma však momentálně není optimální, takže favoritem tohoto zápasu jsou označováni švédští Fnatic a není se čemu divit, když švédská pětice je ověnčená několika Major tituly.I když očekáváme, že by to měl být vyrovnaný zápas. FlipSid3 nemají v poslední době přesvědčivé výsledky a Fnatic by toho měli využít a připsat si tento zápas ve svůj prospěch.

 

Virtus.pro vs Vega Squadron

Domácí tým čeká zabiják NiP a vítěz ruské kvalifikace Vega Squadron. Poláci se momentálně nacházejí v krizi a minulý týden v Kolíně to jen potvrdili rychlým vypadnutím v základní části. Virtus jsou tímto samozřejmě už pověstní, že sem tam se jim nedaří a vypadá to, že před domácím publikem si budou chtít alespoň zachovat legendární status, pokud se povede plow mód, tak by je rádi domácí viděli ve finále. Nový veto systém a map pool by měl hrát do karet polákům, a o zkušenostech mluvit netřeba. Co nahrává ruské straně je fakt, že kluci spolu drží už více než 2roky a jádro ještě déle. Virtus.pro jsou stále považováni za favority tohoto zápasu ale lowbetem na Vega Squadron určitě nic nepokazíte.

 

SK Gaming vs Penta

Úřadující světová jednička tu v prvním zápase bude hrát proti nováčkům v podobě Penta. Prohru šampiónů z Brazílie, tu čeká asi jen málokdo a není se čemu divit, když Fallen a spol ukazují světu, jak silný jeho celek je. SK éra se vrátila jako bumerang a jejich plánem je si připsat čtvrtý Major¨titul. O Brazilcích se ví, že mívají problém s prvním zápasem, což přidává pár procent Pentě, ale i tak - za nás jednoznačně vidíme SK jako vítěze tohoto duelu.

 

FaZe vs BiG

Tým BiG, který se zformoval začátkem tohoto roku a využil svého postavení černého koně v kvalifikaci, na tomtoKrakovském Majoru už asi nikdo jen tak nepodcení. Kluci budou muset ukázat, že jsou připraveni soupeřit i proti těm nejlepším. FaZe se můžou za takového soupeře považovat a tenhle zápas si dokáži prohrát asi nejspíš jen oni sami. Nicméně Němci by se určitě neměli brát na lehkou váhu. Ostřílenost a zkušenosti tento tým určitě nepostrádá a jako správný černý kůň jsou schopni překvapit kohokoliv. Za nás ale věříme Karriganovi, že nenechá nic náhodě, na BiG se připraví a jejich hvězdná sestava svůj úvodní zápas vyhraje.

 

Cloud9 vs North

Dánům z North se v poslední době moc nedaří a není se čemu divit, Magisk skoro jako by zmizel a Aizy také neodvádí výsledky, jaké se od něj očekávají. Na druhé straně Američanům se teď daří jako nikdy a jejich sestava, po akvizici Autimatica, je jednou z nejsilnějších na kontinentu. Z úvodních zápasů je tenhle nejvíce vyrovnaný a být vámi, raději se mu vyhnu. Pokud ale opravdu musíme vybrat jeden celek, který by měl mít trošku víc navrch, tak by to měli být Cloud9 a jejich psychická výhoda, že se jim daří a mají dobře postavený tým.

 

G2 vs Natus Vincere

I když tým G2 oplývá nejlepším francouzským talentem a v momentální chvíli jsou jediným kryptonitem na brazilské SK, tak s Na`Vi v Kolíně dvakrát prohráli a Ukrajinci teď mají psychicky navrch. Frantíci budou chtít vyhrát a vrátit Natus Vincere odplatu za Kolínské ponížení  a vzhledem k tomu, že se také jedná o první zápas, tak bych na Ukrajince moc nevsázel. Ti jsou pověstní úvodními zápasy. Takže tohle by měli podle křišťálové koule vyhrát G2.

 

Astralis vs Immortals

Poslední zápas prvního dne nabídne bývalou jedničku v podobě dánských Astralis proti Brazilským Immortals. Ti byli nedávno nuceni několikrát obměňovat sestavu, což se teď ukazuje na jejich nestálých výsledcích. Proti Astralis však zahrát dokážou a s dobrou přípravou by mohli překvapit nejednoho z nás. Naposledy to ukázali v Katovicích, když Astralis porazili na mapě Cache. Pokud si Dánové nepohlídají veto proces, tak by zde mohlo dojít k upsetu. Za favority označujeme Astralis, ale vůbec bychom se nedivili, kdyby se Immortals dobře vyspali a Hen1 by jim vystřílel mapu.

 

16.7.2017 - první kolo swiss
 
 
11:00 EU (1) mousesports     10    vs.   16     KZ (1) Gambit               mapa: de_inferno 
 
12:30 SE fnatic                  16    vs.   12    CIS FlipSid3               mapa: de_mirage
 
14:00 PL Virtus.pro           16   vs.     2    RU Vega Squadron   mapa: de_nuke
 
15:30 BR SK Gaming        16   vs.   13   EU (1) PENTA                   mapa: de_inferno
 
17:00 EU (1) FaZe                      8   vs.   16   DE BIG                        mapa: de_inferno
 
18:30 DK North                   12   vs.   16   US Cloud9                 mapa: de_mirage
 
20:00 CIS Natus Vincere      14   vs.   16   FR G2                       mapa: de_overpass
 
21:30 DK Astralis               19   vs.   17   BR Immortals            mapa: de_overpass

 

 

Kdo postoupí?

Zbytek Swiss formátu se dá dost těžko odhadnout. Cloud9 před týdnem v Kolíně ukázali, že i když do turnaje vkročíte dvěma prohrami, tak pořád můžete skončit ve finále. Od koho se očekává postup do playoff jsou SK, Astralis, G2, Na`Vi a Faze. Na druhé straně CS:GO vesmíru jsou  Vega Squadron, Penta,Virtus.proFlipSid3 a BIG. Dva nováčci, kteří chtějí hlavně získat zkušenosti a překvapit. Jeden gigant, který je aktuálně pod tlakem špatných výsledků a dva zkušenostmi nabité týmy, které v bo1 nejde jen tak odepsat. Mezi tímto vším se někde nachází mousesports ochotni prodat duši za legendární status. Hodně bych očekával od Gambit, kteří dokáží hrát všechny mapy. Absence v ligách a turnajích nedává do rukou soupeřů příliš materiálu a Zeus měl o to víc času na přípravu. Cloud9 míří po kolínských výsledcích hodně vysoko a je vidět, že Jordan "n0thing" Gilbert má konečně zase tým, se kterým se musí počítat. Staré dobré Fnatic už asi nikdy neuvidíme, nicméně když se tato spící švédská mašina rozjede, dokáže přejet kohokoliv a myšlenka na postup do playoff u nich určitě není nic nesmyslného, zadarmo to ale nebude.
 
 
3. - 4. místo - FaZe a G2
 
FaZe a G2 se nachází ve špičkové formě a klidně bychom je rádi viděli ve finále. Oba týmy předvádí výborné výsledky a jejich hráči patří k opravdové špičce. Pokud FaZe v semifinále narazí na Astralis, tak je dost možné, že je opět uvidíme ve finále, protože jak se zdá, Karrigan má Astralis pěkně přečtené a zatím proti nim drží winrate okolo 70%. A G2 jsou přesně tím stejným problémem pro brazilské SK. Pokud los v semifinále bude tak, jak oba týmy potřebují, tak dost možná právě je uvidíme ve finále tohoto Majoru. 
 
 
2. místo - Astralis
 
Astralis měli teď hodně času na přípravu, když za poslední čtvrt rok byli viděni pouze na třech eventech. A jediným trnem v oku, krom SK, jsou pro ně FaZe, na které se doufám měli možnost připravit. Pokud nedojde k překvapením a pavouk vyjde pro Astralis optimálně, tak bychom je měli vidět ve finále.
 
1. místo - SK Gaming
 
Ačkoliv jsou teď v Counter-Striku síly mezi týmy více vyrovnané a výsledky tomu i napovídají, tak se vždy najde jeden tým co vyvolává ve všech ostatních respekt a vyhrává turnaj za turnajem. SK Gaming  už několikrát dokázali, že jsou tím týmem a podle všech ukazatelů pozvednou trofej i v Krakově.
 
 
Za nás chceme určitě překvapení a titul, aby pozvedli třeba Gambit nebo fotbalové hvězdy z Virtus.pro :). A co myslíte vy, kdo bude vítěz podle vás?
 
 Výsledek obrázku pro pgl krakow pictures
odstavec2
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.