ELEAGUE CS:GO Premier 2017 * update

Po skoro osmi měsících se vrací do americké Atlanty, ve státě Georgia, miliónový turnaj, na kterém, v lednu tohoto roku, pozvedli trofej dánští Astralis Astralis. I přes obrovské prize money se ale nebude jednat o Major, nýbrž o Premier event a swiss formát bude tím pádem nahrazen oblíbeným GSL formátem. Turnaj se bude hrát celý měsíc, kdy herní dny pro každou skupinu jsou pátek a sobota. Playoff začne deset dní po skončení poslední skupiny a bude trvat mezi 10. a 13. říjnem. 

Ke dvanácti pozvaným týmům se přidali z evropské kvalifikace Heroic Heroic a EnVyUs EnVyUs, zatímco z americké kvalifikace se probojovali Immortals Immortals a Liquid Team Liquid.

Tým OpTic OpTic Gaming, který byl mezi pozvanými se bohužel kvůli svým velkým změnám v sestavě turnaje nemůže zúčastnit (diskvalifikace) a byl nahrazen australskými Renegades Renegades, kteří skončili v americké kvalifikaci na třetím místě.

 

SKUPINY

 

Vzhledem k tomu, že v Americe je rozdíl šesti hodin, tak úvodní skupinové zápasy budou pro opravdu zaryté fanoušky, kterým nevadí jít spát v ranních hodinách. Jako vždy známe dva úvodní duely z každé skupiny a zbytek bude čistý odhad :). Zápasy jsou naplánované i tři týdny dopředu a dělat predikci na takový zápas, co se hraje za takto dlouhou dobu nemá moc smysl, takže budeme tento článek průběžně updatovat a vás všechny na FB stránkách samozřejmě informovat ohledně každého updatu.

Skupina A
Září 8 - 9, 2017
. Výsledek obrázku pro faze logo FaZe Clan    
. Výsledek obrázku pro navi logo Natus Vincere    
. Výsledek obrázku pro G2 logo G2 Esports    
. Výsledek obrázku pro renegades logo Renegades    
 
 
00:00
Výsledek obrázku pro faze logo
  FaZe
vs
Výsledek obrázku pro renegades logo
Renegades
ELEAGUE CS:GO Premier 2017
BO1 
 

 

FaZe  16 - 6  Renegades

Renegades nás sice na DH Malmö překvapili, když nevypadli mezi prvními a akvizice hráče CA Keith 'NAF' Markovic je určitě ještě víc posílila. FaZe jsou zde však ve všech ohledech tím lepším týmem, takže pokud si karrigan pohlídá banovací část a nedovolí hrát Australanům jednoduché mapy, jako jsou cache a nebo mirage, tak zde mají Renegades opravdu malou šanci překvapit a museli by se opravdu hodně dobře vyspat, aby se tak stalo. Hrát s evropskou špičkou tento tým určitě dokáže, ale k porážení těchto týmu potřebují noví Renegades ještě nějáký ten čas. Vzhledem k tomu, že se jedná o první zápas turnaje a o BO1, tak si dovolím dát šance pro FaZe v poměru 75:25 

01:15
Výsledek obrázku pro G2 logo
   G2
vs
Výsledek obrázku pro navi logo
 NaVi
ELEAGUE CS:GO Premier 2017
BO1 
 

 

G2  10 - 16  NaVi

G2 nám před týdnem ukázali, že mají na to být opravdovým super týmem. Proti nejlepšímu týmu světa prohráli všech šest pistolek a i tak dokázali v BO3 zvítězit. Turnaje vyhrává ten tým, který přijede v té nejlepší formě a G2 svojí formu ukázali minulý týden ve Švédsku. Natus Vincere v poslední době poráželi G2 jen tak tak a oba týmy teď stojí v úplně jiné psychické pohodě. Zatímco G2 jedou na vlně úspěchu, pro který dřeli celý půlrok, tak NaVi svůj hořký throw budou mít dost možná ještě v hlavě a mají před sebou ještě hodně práce. Rozhodující pro G2 bude určitě hráč apex. Styl G2 se hodně opírá o entery fragování a následná dobrá rozhodnutí (jak týmová, tak individuální) a to je jeden z mála důvodů, proč si minulý týden podmanili DH Masters. Tento zápas by měl vyjít G2 a odds zde vidíme 60:40 pro frantíky. Na základě minulých zápasů bych ale vůbec nebyl překvapen, kdyby tuto BO1 urvali ve svůj prospěch právě Zeusovi svěřenci, takže low betem na ně určitě nic nepokazíte.

 

02:30
ELEAGUE Skupina A, Zápas vítězů BO1

 

FaZe  16 - 6 NaVi

Zápas vítězů, pokud dopadne podle plánů, bude mezi FaZe a G2. Nová sestava FaZe se s frantíky utkala před dvěma týdny v online lize ESL, kde na dvou mapách zvítězili. V této BO1 jsou šance opravdu vyrovnané a určitě bude záležet, jak sebevědomě budou oba týmy vypadat v úvodních zápasech. V CSku jsme zvyklí, že se týmy dokáží porážet mezi sebou navzájem a jak se zdá, tak pro G2 se to zlomilo minulý víkend. Očekáváme tedy výhru G2, ale šanci vyhrát v tomto zápase mají oba týmy skoro stejnou, za nás fifty-fifty s psychickou výhodou na straně G2

 

20:00
ELEAGUE Skupina A, Eliminační zápas BO3 

 

G2 2 - 0 Renegades


Eliminační zápas dle našich predikcí bude mezi Renegades a Natus Vincere. Zeus před týdnem ukázal v BO3, že vybanovat silné mapy Australanů dokáže s přehledem a zde nečekáme žádnou změnu. Za nás tedy prvním odpadlíkem budou právě Renegades (odpadlíci). 

22:30
ELEAGUE Skupina A, Rozhodující zápas o postup BO3

 

 NaVi  0 - 2  G2
 
O druhé postupové místo ze skupiny se poperou podle naší věštecké koule FaZe (G2) a Natus Vincere. Tito dva velikáni se proti sobě v zápasech moc nepotkávají. Ale výsledky za tu dobu ukázaly, že dokáží hrát vyrovnaně a skóre na mapy to jen potvrzuje (3-3). V této BO3 se může opravdu stát cokoliv 
 
*update: Tak nám sice úvodní zápas mezi G2 a NaVi nevyšel podle představ, nicméně predikovaný postup FaZe a G2 se nakonec stal skutečností. 
 

 
Skupina B
Září 15 - 16, 2017
.   Výsledek obrázku pro north logo csgo       North    
.    Výsledek obrázku pro mousesports logo mousesports    
.    Související obrázek      Fnatic    
.              Immortals    

 

00:00
Výsledek obrázku pro north logo csgo
  North
vs
 
 fnatic
ELEAGUE CS:GO Premier 2017
BO1
 

 

North 16 - 14 fnatic

North ukázali, že jejich nová sestava a teamplay jede na plné obrátky. Fnatic sice papírovým favoritem nebudou, ale jejich styl hraní teď dokazuje, že jsou opět na pozici, kde se nedají podceňovat. Rozsáhlejší predikci na tento zápas čekejte příští týden :)

*Update Predikce: Tým North si dokázal před týdnem zvednout HLTV rank a přehoupnout se přes své domácí rivaly Astralis, když vyhráli DreamHack Montreal. Map pool určitě nahrává North a těch pár map, co teď fnatic hrají, by měly skončit zabanované a nejspíš se bude hrát mirage. I když jsou fnatic pořád hodně silný tým, tak příprava North nám v posledních turnajích ukázala, že oni jsou teď tím lepšm týmem. Fnatic měli dost času na přípravu, ale nahrané hodiny tomu moc neodpovídají, takže za nás určitě North a šance 60:40. Nebýt to fnatic, tak klidně 65:35 :)

01:15
Výsledek obrázku pro mousesports logo
mousesports
vs
Immortals
ELEAGUE CS:GO Premier 2017
BO1
 

 

mouz 8 - 16 Immortals

Immortals tento rok ukazují opravdu dobré výsledky, favoritem zapasu budou určitě oni a záleží jen na oskarovi a spol jak se na brazilce připraví. Hodně nám o připravenosti mousesports prozradí i právě probíhající turnaj v Řecku. Týden je hodně dlouhá doba a co se příprav týče a my se budeme snažit od našich Česko-Slovenských hvězd vyzjístit aktuální přípravu právě pro tento zápas. 

*Update Predikce: Tak to tu máme, už jen den do tohoto zápasu a my tu s klidem můžeme plně důvěřovat našemu bývalému kolegovi Oskarovi, protože jak jste si mohli všimnou, tak Immortals půjdou do ELEAGUE s oslabenou sesavou a nadruhé straně stojí vítězové z minulého víkendu v Řecku v podobě mouz. Ti všem ukázali, že tato sestava jim opravdu vyhovuje a to je teprve začátek. Je to ale hlavně díky problémům v Immortals, proč zde vidíme tak dobré šance pro mousesports, 65:35.

02:30
ELEAGUE Skupina B, Zápas vítězů BO1

 

Immortals 20 - 22 North

Zápas vítězů mezi North a mousesports by mohl dopadnout dobře pro naše želízka v ohni. Minulé výsledky proti sestavě North ukazují, že kluci z mouz dokáží Dány porážet i bez nejdražšího hráče světa. Jde o BO1, takže hodně bude záležet i na vyškrtane mapě. Zápas kde by měli mít North o pár procent navíc 55:45 ale může dopadnout dobře i pro oskara a spol.

20:00
ELEAGUE Skupina B, Eliminační zápas BO3

 

mouz 1 - 2 fnatic (5:16, 16:13, 13:16)

Immortals v oslabené sestavě se dvěma arckaři by se mohli potýkat s nemalímy problemy a hodně o tom prozradí jejich úvodní zápas proti mouz. Jediný případ, kde změna hráče neměla velký vliv bylo DreamHack Masters Malmö 2016 kde starix hrál první den za GuardiaNa ale tohle je úplně jiné kafe, přeci jen starix přesně věděl jak jeho tým funguje a jakou roli bude hrát a taktiky znal do nejmenších detailů. Prvního odpadlíka v této nelehké skupině vidíme tedy na oslabené Immortals a fnatic by se tak měli podívat do zápasu o postup ze skupiny.

22:30
ELEAGUE Skupia B, Rozhodující zápas o postup BO3

 

Immortals 0 - 2 fnatic (10:16, 14:16)

North, fnatic a popřípadě mousesports. Pokud vyloučíme Immortals jako oslabený tým, tak by se postup měl týkat těchto tří zmíněných týmů ale jak všichni víme v úvodních BO1 zápasech se může stát cokoliv. Podle našich výpočtů by se o poslední postupové místo měli utkat fnatic a North. Na BO3 formátu by měli mít hodně velkou výhodu, pokud fnatic nechytí zázračnou formu, tak jako dva postupové týmy zde ve skupině B vidíme North a mousesports. Jako nejvetší zabijáky postupu pro mouz zde vidíme možný choke, špatnou komunikaci a nebo to nejhorší, pokud budou hrát stejný styl a taktiky jako v Řecku a opozice na to bude připravená. Vše však prozradí až úvodní zápasy.

 
Skupina C
Září 22 - 23, 2017
. Virtus.pro    
. Ninjas in Pyjamas    
. Cloud9    
. Výsledek obrázku pro team envyus logo csgo Team EnVyUs    
 
 
00:00
Virtus.pro
vs
Výsledek obrázku pro team envyus logo csgo
EnVyUs
ELEAGUE CS:GO Premier 2017
 
BO1

 

Virtus.throw mají Ameriku hodně rádi a vždy se jim tam úspěšně dařilo (viz Eleague Major 2017, DH Las Vegas, ESL One New York). Po špatném Virtus.pro období většinou přijde zase doba lepších výsledků a tak nějak si říkáme, jestli náhodou Amerika zase neprobudí pověstný Virtus.plow mód. EnVyUs poslední dobou také stagnují a zdá se, že potřebují změnit styl hry. Těžka predikce, ale to je každá, kde jsou legendy z Polska. Pokud budou mit zrovna den, tak nemají frantíci šanci, když budou poláci hrát jak lopaty, to může klidně dopadnout dobře pro bagety. Počkáme jak se předvedou kluci v New Yorku a pak budeme vědět něco víc. Legendární NEO se vrátil na pozici in-game leadera a my se určitě těšíme co kluci předvedou.

01:15
 Cloud9
vs
   NiP
ELEAGUE CS:GO Premier 2017
 
BO1

 

Cloud9 po velké změně ukázali, že jim bude nějáký ten čas trvat než bude tato nová sestava fungovat jako dobře nařízené hodinky. Experti se ale shodli, že je to určitě krok vpřed pro tuto organizaci a v budoucnu by se s nimi mělo určitě počítat. Ninjové zde budou určitě za favority. Na podrobnější predikci si budeme muset ještě pár dní počkat :)

 

02:30
ELEAGUE Skupina C, Zápas vítězů BO1

 

NiP jsou v této skupině bráni za favorita, takže ať už zde narazí na Virtus.pro nebo EnVyUs, tak by si měli první postupové místo urvat pro sebe.

20:00
ELEAGUE Skupina C, Eliminační zápas BO3

 

Eliminační match mezi EnVyUs a Cloud9 by měl dopadnout dobře pro nově zformovaný americký supertým. EnVyUs už se dlouho potýkají s horšími výsledky a tady nečekáme změnu.

22:30
ELEAGUE Skupina C, Rozhodující zápas o postup BO3

 

V zápase o postup si to podle nás tedy rozdají Cloud9 a Virtus.pro. Polským tatínkům sice věříme ale Cloud9 by měli mít o něco lepší formu. Virtus sice proti cloudům prohráli jenom jednou a to před dvěma roky ale to nic nemění na tom, že doba se změnila a s ní i výsledky Virtus.pro. Hodně ukážou o VP úvodní zápasy, takže tady je to zatím 50:50 a to jen díky tomu, že poláci se nedají podceňovat ani když jejich výsledky říkají něco jiného.

 

Skupina D
Září 29 - 30, 2017
.        SK    SK Gaming    
.        Výsledek obrázku pro astralis logo      Astralis    
.       Výsledek obrázku pro team liquid logo csgo      Team Liquid    
 .       Výsledek obrázku pro heroic logo        Heroic    

 

00:00
Výsledek obrázku pro astralis logo
Astralis
vs
Výsledek obrázku pro team liquid logo csgo
     Liquid
ELEAGUE CS:GO Premier 2017
 
BO1

 

Dánové i nadále padají ze svého severského trůnu a Liquid by zde mohli mít dobrou šanci překvapit všechny a BO1 si urvat, zápas se hraje skoro až za měsíc, takže tady budeme čekat na výsledky a výkony předcházející tomuto zápasu.

Update: Tým Liquid se nám na posledních dvou akcích ukázal, že mají na to porážet i ty nejlepší. Astralis před týdnem porazili v BO3 a dokonce to i dvakrát nandali nejlepšímu týmu světa na dvou BO3. Šance v tomto zápase vypadají, že jsou 50 na 50. Tým Liquid má hodně dobrý kurz a ještě lepší výsledky. Větším vsázkám na Astralis bych se, kvuli jejich špatným výsledkům, spíše vyhnul. Takže za nás v tuto chvíli vypadá nejlépe low bet na Liquid.

01:15
SK
   SK
vs
Výsledek obrázku pro heroic logo
 Heroic
ELEAGUE CS:GO Premier 2017
 
BO1

 

SK.br by si na Heroic měli smlsnout, na predikci posledního úvodního zápasu si ale ještě počkejte :) 

Update: SK se podobně jako Astralis v poslední době docela trápí. Jestli se Heroic povede si vybanovat Nuke, tak jejch šance na vítězství rapidně vzroste ale očekáváme, že si tento ban Brazilci pohlídají. Favort v podobě SK zde podle nás mají šanci 70:30 v tomto zápase a výhru by si měli měl Fallen a spol pohlídat.

02:30
ELEAGUE Skupina D, Zápas vítězů BO1

 

Liquid vs SK.

Třetí prohru v řadě pro SK zde nečekáme. Na tento zápas po dvou zmíněných prohrách by se měli Brazilci připravit nejlépe. Bude to těžký zápas ale očekává se od SK, že splní svůj domácí úkol a na Liquid se připraví. Za nás 60:40 pro SK.

20:00
ELEAGUE Skupina D, Eliminační zápas BO3

 

Astralis vs Heroic.

Stejně jako očekáváme výbornou přípravu od SK, tak vidíme přípravu Astralis hodně podobně. Heroic na svojí první výhru proti Astralis stále čekají a dost možná to pro ně bude největší příležitost, zvlášť když se teď Dánové nacházejí na losing streaku. Aby zde Astralis proti Heroic prohráli, tak by to chtělo možná i menší zázrak. Podle vzájemných zápasů, zde favorizujeme Astralis 70:30.

 

22:30
ELEAGUE Skupina D, Rozhodující zápas o postup BO3

 

 Liquid vs Astralis

PLAYOFF

 

Do playoff, které bude probíhat 10-13. Října, se probojují dva celky z každé skupiny. Dle nás vidíme dobré postupové šance pro těchto osum vyvolených:

Výsledek obrázku pro faze logo         Výsledek obrázku pro G2 logo        Výsledek obrázku pro north logo csgo  Výsledek obrázku pro mousesports logo                   SK     Výsledek obrázku pro astralis logo

Největší potenciál dostat se do Grand finále zde mají určitě SK a G2, kteří jsou jedním z mála týmu, který stabilně poráží Fallenovu pětku. Stejně jako skupinové perdikce budeme i PlayOff predikci postupně updatovat :)

 

 

 

Výsledek obrázku pro ELEAGUE csgo

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.