Desert Eagle - jak zkrotit kapesní kanón

Deagle buď musíte milovat, nebo nesnášet. A já ho sakra miluju. Ale jestli vás má taky bavit, musíte ho umět. Zkusím sepsat pár tipů jak zlepšit vaší hru s kapesním AWP. A nejdůležitější pravidla?

Při výstřelu se nehýbat

Ok to zní jako jasná věc, ale chcete-li být s deaglem kamarádi, musíte hrát podle jeho pravidel. Zbraň sama o sobě je extrémně přesná, stačí při výstřelu stát či klečet. Při střelbě ve stoje si hlídejte úkroky. V kleče je kulka přesnější, ale stáváte se také snadnějším cílem.

Mířit na hlavu

Ještě pitomější rada? :) Zkuste spočítat kolikrát se vám stalo, že jste dali 2 hity za +-90 Damage. Na střední až velkou vzdálenost jděte po headshotu, protože 3 střely do těla je až moc velké sousto pro každého. Já osobně se panáčkům snažím mířit vždy na přední horní kraj hlavy (viz obrázek dole). A padá to ;)

20170712145740_2

 

Trpělivost

Kdo rád rychle kliká z Glocka nebo TEC9, by si měl nákup Desert Eagla rozmyslet. Trpělivým klikáním posunete vaší hru s deaglem na další level. Nechcete se vystavit soupeři, netrefit první kulku a zbylé, rychlým klikáním, poslat mimo, jako když Roberto Baggio kope penaltu. Tím jsme si všichni prošli, tak se zkusme poučit z chyb.

Crosshair Placement a celkový Game Sense

Pojďme si předchozí body spojit. Celkový recept ještě dochutíme o chytré čtení soupeře a celkově celé hry.

20170712144645_2 (Kopírovat)

Crosshair placement alias umístění crosshairu máme z půlky v kapse. Na hlavu. Proto čtěte hru, namiřte si kousek od hrany na výšku hlavy (viz. obrázek nahoře), a až se objeví hlava v crosshairu jen klikněte. Cink! Pokud netrefíte, chcete mít další šanci. Proto si pokud možno držte jen jeden úhel a na ten se soustřeďte. Pokud se nedaří, čas na plán B. Po každé netrefené kulce se schovejte a znovu podle citu peekujte a po jedné kulce miřte na hlavu. Budete mít vždycky větší šanci na jeden i více fragů, než si kleknout a vyklikat všech 7 nábojů najednou jako prvotřídní noob.

Závěrem

Určitě jste viděli NiKa a jeho práci s deaglem. Na první pohled mu všichni lezou do crossu a on jen ve správnou chvíli kliká. Jeho čtení hry je neuvěřitelné.

Nemáchejte crosshairem zleva doprava. Jen si do pohody zamiřte a Boom, Headshot.

Troška ochutnávky

 

 

 

 

 

 

 

odstavec1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.