Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

Desert Eagle - jak zkrotit kapesní kanón

Deagle buď musíte milovat, nebo nesnášet. A já ho sakra miluju. Ale jestli vás má taky bavit, musíte ho umět. Zkusím sepsat pár tipů jak zlepšit vaší hru s kapesním AWP. A nejdůležitější pravidla?

Při výstřelu se nehýbat

Ok to zní jako jasná věc, ale chcete-li být s deaglem kamarádi, musíte hrát podle jeho pravidel. Zbraň sama o sobě je extrémně přesná, stačí při výstřelu stát či klečet. Při střelbě ve stoje si hlídejte úkroky. V kleče je kulka přesnější, ale stáváte se také snadnějším cílem.

Mířit na hlavu

Ještě pitomější rada? :) Zkuste spočítat kolikrát se vám stalo, že jste dali 2 hity za +-90 Damage. Na střední až velkou vzdálenost jděte po headshotu, protože 3 střely do těla je až moc velké sousto pro každého. Já osobně se panáčkům snažím mířit vždy na přední horní kraj hlavy (viz obrázek dole). A padá to ;)

20170712145740_2

 

Trpělivost

Kdo rád rychle kliká z Glocka nebo TEC9, by si měl nákup Desert Eagla rozmyslet. Trpělivým klikáním posunete vaší hru s deaglem na další level. Nechcete se vystavit soupeři, netrefit první kulku a zbylé, rychlým klikáním, poslat mimo, jako když Roberto Baggio kope penaltu. Tím jsme si všichni prošli, tak se zkusme poučit z chyb.

Crosshair Placement a celkový Game Sense

Pojďme si předchozí body spojit. Celkový recept ještě dochutíme o chytré čtení soupeře a celkově celé hry.

20170712144645_2 (Kopírovat)

Crosshair placement alias umístění crosshairu máme z půlky v kapse. Na hlavu. Proto čtěte hru, namiřte si kousek od hrany na výšku hlavy (viz. obrázek nahoře), a až se objeví hlava v crosshairu jen klikněte. Cink! Pokud netrefíte, chcete mít další šanci. Proto si pokud možno držte jen jeden úhel a na ten se soustřeďte. Pokud se nedaří, čas na plán B. Po každé netrefené kulce se schovejte a znovu podle citu peekujte a po jedné kulce miřte na hlavu. Budete mít vždycky větší šanci na jeden i více fragů, než si kleknout a vyklikat všech 7 nábojů najednou jako prvotřídní noob.

Závěrem

Určitě jste viděli NiKa a jeho práci s deaglem. Na první pohled mu všichni lezou do crossu a on jen ve správnou chvíli kliká. Jeho čtení hry je neuvěřitelné.

Nemáchejte crosshairem zleva doprava. Jen si do pohody zamiřte a Boom, Headshot.

Troška ochutnávky

 

 

 

 

 

 

 

odstavec1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.