ROG Extreme Gaming

ROG Extreme Gaming pořádáme již od roku 2014. Přibližně dvakrát za rok se vydáváme se dvěma nejlepšími lokálními teamy těch nejhranějších her na extrémní nebo netradiční místo, které prověří nejen herní schopnosti, ale i morálku a odolnost hráčů vůči okolnímu prostředí. Tím se klání stává velmi atraktivní i pro diváky online streamu nebo výsledného videosestřihu.

ROG Extreme Gaming 7

Tankodrom, -10°C, Tatra 813? Že to s hraním League of Legends nemůže mít nic společného? Chyba! Sledujte sestřih z akce ROG Extreme Gaming 7! :)

24. února 2018 se na tankodromu ve středočeských Milovících odehrál další ROG Extreme Gaming. V League of Legends se proti sobě postavily týmy kapitánů Petra "Xnapyho" Jiráka a Aleše "Freeze" Knězínka, které byly doplněny o speciální hosty VladaVideos a Blada. Celou akcí a živým přenosem pak diváky provázel MenT. Jak si všichni poradili s mrazem, vlhkem, otřesy a výbuchy? Sledujte v našem videu :)

Aktuální i všechny předchozí díly i s popisem najdeš v tomto playlistu:

 

Záznam celého streamu - https://goo.gl/ABhQif

Na čem se hrálo?
Notebooky ASUS ROG G752 – https://goo.gl/apKnS2
Sluchátka ASUS ROG Strix Fusion 500 – https://goo.gl/BEVKyB
Myši ASUS ROG Gladius II Origin - https://goo.gl/H6yzzT
Podložky ASUS Strix Edge - https://goo.gl/jMz8wG

AiMesh routery
ASUS ROG Rapture GT-AC5300 - https://goo.gl/xiPQSe
ASUS RT-AC88U - https://goo.gl/LCZRRL

 

Co je ROG Extreme Gaming?

První díl ROG Extreme Gaming se uskutečnil na plovoucím pontonu na Vltavě. Poté série zavítala do slavné vyhlídkové věže ve tvaru létajícího talíře na mostě SNP v Bratislavě, na vrcholy Sněžky v Krkonoších a Lomnického štítu ve Vysokých Tatrách. Z vrcholů hor jsme pokračovali do legendárního polského solného dolu Wieliczka u Krakova. A zatím poslední díl proběhl na speciální plošině, zavěšené na ramenu jeřábu ve výšce 60 metrů nad Prahou. Všechny předchozí díly najdeš v tomto playlistu.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.