3 efektivní taktiky od Virtus.pro z Řeckého Mykonosu

Polské pětce se v Řecku dařilo o poznání lépe než na předchozích zastávkách a my se mrkneme na pár jejich taktik. 

 

Útok na B s fejkem na šestce (ivy)

V důležitém kole, kde se rozhodovalo kdo půjde to další do ekonomického kola. Virtus.pro zde demonstrují jednu z nejjednodušších, ale přesto efektivních taktik.

Na začátku kola hodí byali a neo smouky z T spawnu na A. Pasha a byali se vydají směrem na šestku (ivy), Snax odsmoukuje šestku z T mainu a přesune se ke dvěma spoluhráčům před Béčko.

Smouky u elektriky a za pětkovým vlakem jsou zde, aby CT neměli přehled a byli tak nuceni hrát pasivněji. Šestkový smouk pak zaručí lepší push dvěma polákům, kteří zde budou fejkovat.

Pasha a byali mají za úkol ziskat kill/trade na šestce a vynutit rotaci z Béčka. Nejlepší, co se jim může povést, je zůstat naživu dostatečně dlouho než se ostatní hráči odhodlají jít na B site.

V tomto kole se bylimu a pashovi podaří získat 2 fragy a donutí oskara aby odrotoval z Béčka na A.

Díky tomu se pak ropz nacházel na nepříjemné pozici, kde si s ním jednoduše poláci poradili a položili bombu. Přežití byaliho hrálo důležitou roli a on se tak mohl dostat oskarovi dozad přes konektor a celé kolo tak zpečetit pro svůj tým.

 

Split rush na B - Mirage

Po sérii prohraných kol proti týmu Liquid, se poláci rozhodli pro rychlý execute na B, s tím, že jednoho hráče pošlou na mid a ten bude čekat až vypukne na B peklo a on nepozorovaně projde na short.

Smouky, Flashe a tři rychlé fragy od TaZe hrály důležitou roli v tomto kole

Na začátku kola se 4 hráči shromáždili před Béčkem a poslední hráč se skrýval na midu ve smouku, kde nejspíš očekával push od CT.

TaZ, který byl v tomto případě entryfragger, vybíhá po flashi spoluhráče a sám ještě přidává jeden flash o zeď, zatímco na B dopadavají smouky, které odsmoukovávají short.

Poté, co jsou smouky a flashe hozeny, tak přijde rychlý výsadek z okna a T se rozlítnou po Bombsitu. Pasha, který šel midem, tu má za úkol zbavit se CT, kteří můžou být na shortu za smoukem a pokud uslyší rotujícího CT hráče přes mid, tak i ten by se měl stát jeho obětí.

 

Split A - Cache

Vítězství proti mousesports na mapě Cache nebyla žádná procházka. Nejvetším faktorem byl polský útok, za T stranu si připsali 10 kol.

Kontrola středu v tomto kole hraje důležitou roli. Neo na midu hází smouk na průběh k šachtě a pasha ho podporuje střelbou směrem k bílé bedně. Virtus.pro si po první minutě dobývají mid, hlavně i díky dvoum smoukům v CT konektoru a trejdu na midu jsou mousesports nuceni vzdát se midu.

Jakmile je mid dobyt, tak snax hází zmíněný druhý smouk do CT konektoru a směřuje k shortu.

Snax a pasha mají za úkol zůstat naživu do té doby, než jsou jejich spoluhráči připraveni vyběhnout na Áčkový site přes dveře a main.

Poté, co jsou borci připraveni jit shortem na A, tak ještě pasha hodí smouk za sebe na short, který jim zabezpečí lehčí průnik shortem a přidá ještě víc na frustraci Styka, který byl nucen celé kolo koukat na smouk v CT konektoru.

Poté, co je plant A vyčištěn se dvojice, která šla přes short přesouvá se k autu a hlídá CT rotace přes CT spawn a mid. Zbylí hráči drží Ačkový site a main.

 

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.