CS:GO BOOSTY: CACHE - 1. část

Cache nabízí nespočet míst, kde vás můžou spoluhráči vysadit. Využijte výhody této oblíbené mapy, které vám dají moment překvapení, a tím možnost s nepřítelem skoncovat, dříve než si vás vůbec stačí všimnout.

Nejvíce boosty využijeme  za CT stranu, tak na ni se mrkneme v první části. Tady je hrstka základních boostů, které vám pomůžou osvěžit vaší poziční hru při bránění A plantu.

A MAIN BOOST

image001image003

Nejzákladnější, ale taky nejúčinnější boost na A plantu je na velkou krabici přímo u A mainu, kam vás určitě s radostí vyhodí spoluhráč (viz obrázek vlevo). Nechcete-li být z A mainu vůbec vidět, nalepte se skrčený vlevo ke zdi. Máte tak velkou šanci posypat nic netušící soupeře zeshora do zad. Druhá varianta (viz obrázek vpravo) je efektnivní tím,  že teroristu pokropíte dříve než si vůbec uvědomí, která bije. Boost se nebojte vyzkoušet klidně první kolo se zbraněmi. Teroristé si to další kola začnou víc hlídat. A to je vaše šance je překvapit z jiných pozic.

A SITE BOOST

image005image007

Oblíbený a známý boost přímo na A plantu. Vysaďte se na spoluhráče v rohu plantu (viz. obrázek vlevo) a skokem ho nechte postavit. Máte krásný výhled na celý východ z A mainu (obrázek vpravo). Prakticky se nedá často opakovat, protože jak poprvé vyfasuje nějaký T smolař spray na hlavu, bude si to hlídat. Nicméně vám přidá na pestrosti při krytí Áčkového plantu a vynervovaným teroristům ubere morálku ;)

 

A SITE BOOST v2

image009image011

Podobný boost, ale mnohem zákeřnější! Já osobně ho jako terorista nenávidím. Hned vedle velké červené bedny na A plantu je menší bedna, kam vás buď mile rád hodí kamarád (jako ten fešák na obrázku vlevo), nebo pomalejší varianta pro ty co nemají kamarády – přes žebřík skokem na červenou bednu. A teď už jen stačí čekat na již pochodující „mrtvoly“. Špatná zpráva je ta, že vidíte jen hlavy, tudíž to chce z vašeho aimu vymáčknout co nejvíc. Dobrá zpráva je, že vy chcete dávat jen hlavy ;) V případě, že se nedaří trefit a enemy hráči došlo co na něj zkoušíte. Skrčte se, zasaďte tím soupeři myšlenku, že jste z bedny skočil a za to je potrestejte.

 

 

 

 

 

odstavec1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.