Užitečné triky #1: Cache

One-way smoke, pop-flash a boost na kontrolu Áčkového plantu - dneska tu pro Vás máme triky na mapě de_Cache.

Výsledek obrázku pro de cache in real world csgo

 

One-way Smoke na B

Jednoduchý smouk, který vás ukryje před nepřáteli, kteří vybíhají na B a nebo jsou už v šachtách. Tento smouk je one-way, což znamená, že z plantu máte možnost vidět probíhající hráče, zatímco oni vás ne.

GIF  vypůjčený od HellRaisers

 

Boost na autě pro získání informací na A položišti

Když se jde dobíjet Áčkový site, tak většinou hráči z opačného položiště rotují přes CT spawn. V tomto případě se pro ně naskýtá možnost tohoto boostu, aby získali co nejvíce informací, aniž by se museli podívat od headshot úhlu za autem.

 

GIF  vypůjčený od HellRaisers

 

Pop-flash na bránění Áčkového položiště

Tento jednoduchý pop-flash je výborný pro oslepení hráčů, kteří se chtějí dostat na plant. Mějte se však na pozoru, Teroristi rádi tuto pozici vypalují a není občas jednoduché na této pozici setrvat.

 

GIF  vypůjčený od HellRaisers

 

komentář ROG.Squad profíka Tms1ka

Jeden z členů ROG Squadu nám sdělil svůj názor ohledně výhod boostu a one-way smouku na B. Dnešní expert bude Tomáš "tMs1k" Zelenka.

"Boost na autě může být velice užitečný pokud víte, že se protivníci nachází na Áčku, pokud nejsou, tak to může být ztráta času provádět takový boost."

"Béčkový one-way smoke je hodně dobrej, ale je důležité vědět, kdy je správný čas pro jeho hození. Můsíte najít správnou chvíli, kdy se protihráči rozbíhají směrem na bombsite, a ne když si jen zatím dobývají šachty. Abyste tento timing měli správný, tak musíte sledovat, jak oponent používá granáty. Pokud vidíte, že už je smouk na CT a molotovy lítají na položiště, tak je správný čas smouk použít."

 

Vyzkoušejte si granáty:

Pro trénování zde uvedených granátů se vám budou hodit tyto příkazy, které se zadávají do konzole:

  • sv_cheats 1 — povolí vám použít níže uvedené příkazy
  • mp_roundtime_defuse 999999 — délka kola se změní na hodinu, takže už žádne restarty po 2 minutách když dojde čas
  • mp_warmup_end — ukončí warmup mód
  • god — zapne nesmrtelnost
  • ammo_grenade_limit_total 5 — umožní vám mít u sebe 5 granátů
  • bind “klávesa” “give weapon_hegrenade; give weapon_flashbang; give weapon_smokegrenade; give weapon_incgrenade; give weapon_molotov; give weapon_decoy” — dá vám všechny granáty pokud zmáčknete danou klávesu
  • sv_infinite_ammo 1 — nekonečno nábojů a granátů
  • bind "klávesa" "noclip" — zapne a vypne možnost lítání po mapě
  • sv_grenade_trajectory 1 — zobrazí trajektorii granátů
  • sv_showimpacts 1 — zobrazí stopu po nábojích

 

 Pepikuv komentář: "Granáty a nejrůznější vychytávky jsou nedílnou součástí Counter-Striku. Soupeře tím poprvé hodně překvapíte ale jakmile začnete stejný trik použíat vícekrát proti stejnému soupeři, tak očekávejte, že váš trik dost možná přečte a bude vás pre-firovat. Toho se samozřejmě dá také využít, když uděláte něco co soupeř nečeká. Například když si hodíte už po několikáte one-way smoke, tak můžete uplně změnit svojí pozici a čekat až se oponent prozradí tím, že se bude snažit do smouku střílet, zatímco vy vykouknete z jiné pozice a získáte tak kill na překvapeném soupeři."

 

 

 

source: hellraisers

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.