Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

Užitečné triky #2: Inferno

Dneska pro tu pro vás máme pouze granáty. Dva jednoduché smouky a dva molotovy co se dají poměrně rychle hodit.

inferno

 

Odsmoukujte banán z CT startu

Kontrola banánu je pro Teroristy jednou z priorit. CT musí udělat vše pro to aby jím zabránili v jednoduchém dobití této lokality. Jednoduchý a rychlí způsob je použít smouk a zablokovat jim tak cestu. Pokud vám tento smouk hodí hráč který hraje na Áčku, tak mají hráči na B možnost tento smouk až dvakrát resmouknout.


 

Zapálení prvních krabic na Béčku

Poté co si dobijete banán, tak máte jako Teroristé možnost odsmoukovat každičký roh na B položišti. Jsou zde však problematické oblasti kde se CT mohou nacházet. Tento molotov se postará o jedno z oblíbených míst u prvních beden.

 

Smouk na blokaci výhledů hráčům z Pitu

Když se dobíjí Áčkový bombsite, tak mají CT často problém s Teroristy kteří kempí v Pitu. Pro odsmoukování Pitu můžete použít tento smouk, jenž se hází z CT startu.

 

Zapalte trikovací bednu na B

Dalším problematickým místem pro útočící Teroristy na B je trikovací bedna kde se rádi CT schovávají. Jedna se o jedno z těch míst, kde mají obránci hodně možností a také proto tu tak rádi kempí. Tento molotov hozený přes jumpthrow je však vyžene z této oblíbené pozice.

 

Vyzkoušejte si granáty:

Pro trénování zde uvedených granátů se vám budou hodit tyto příkazy, které se zadávají do konzole:

  • sv_cheats 1 — povolí vám použít níže uvedené příkazy
  • mp_roundtime_defuse 999999 — délka kola se změní na hodinu, takže už žádne restarty po 2 minutách když dojde čas
  • mp_warmup_end — ukončí warmup mód
  • god — zapne nesmrtelnost
  • ammo_grenade_limit_total 5 — umožní vám mít u sebe 5 granátů
  • bind “klávesa” “give weapon_hegrenade; give weapon_flashbang; give weapon_smokegrenade; give weapon_incgrenade; give weapon_molotov; give weapon_decoy” — dá vám všechny granáty pokud zmáčknete danou klávesu
  • sv_infinite_ammo 1 — nekonečno nábojů a granátů
  • bind "klávesa" "noclip" — zapne a vypne možnost lítání po mapě
  • sv_grenade_trajectory 1 — zobrazí trajektorii granátů
  • sv_showimpacts 1 — zobrazí stopu po nábojích

 

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.